reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja po prostu nie wierzę w to, co czytam!... Najpierw Smerfeta, teraz Kasik... To aż niewiarygodne jest, naprawdę nie pomyślałabym nawet, że tak może być. Co innego czekać na betę i się zawieść, ale Wy nawet nie dostałyście szansy na to czekanie :-( Brakuje słów... Bardzo, bardzo mi przykro Kasik, po cichu wierzyłam, że tym razem Ci się uda i życzyłam Ci tego całym sercem. Ściskam Cię...:sad:
 
kasik- przykro mi bardzo, nie poddawaj się... tulę Cię mocno:) nie mogę uwierzyć, miałam takie dobre przeczucia... a tu taki szok:( smutno mi, że Ci nie wyszło... aż nie chce się gadać:(

ladybea- ładne jaja... to ja dziś z zaciśniętymi łapkami siedziałam w pracy a tu taki numer Ci wykręcili... trzymam kciuki aby jutro się udało i wszystko było ok

Dziewczynki, cieszę się, że postanowiłyście, że każda będzie aktualizowała listę za siebie:) dzięki temu nikt nie będzie miał listy na głowie:)

A skoro temat piesków się wplątał, to ja też dostałam od mojego M suczkę:)
( chyba mój mąż pomyślał właśnie o tym, że psinka będzie dla mnie jakimś pocieszeniem po wielu nieudanych próbach) jest to wiecznie niezadowolona psinka- Mops Szila. podzielam Wasze zdanie, można kochać pieska czy inne stworzenie ale to stworzonko nigdy nie zastąpi Nam dziecka:(
 
polna napisala na swojej str ze skonczyly sie im srodki

No i dupa blada, zadzwonili z kliniki, że z 6 pęcherzyków były 3 dojrzałe komórki ale żadna się nie zapłodniła :-( Transfer odwołany! Tak więc podzieliłam los Smerfety :-:)-:)-(

Dzien dobry dziewczyny, Choc dobry to on na pewno nie jest...
Z powodu chemii i przebywania na onkologii w tym tygodniu nie miała czasu zajrzeć i doczytac.
Co zrobiła dzisiaj....
Nie chce mi sie w to wierzyć....Smerfeta a teraz Kasik37...
Nie potrafię wydusic słowa z siebie, bo myślałam, ze teraz to juz tylko formalność u Was.
Autentycznie sie poplakalam, bo nic juz nie rozumiem z tego zycia...


zryczałam się okrutnie. jest mi tak strasznie strasznie przykro. ogarnęło mnie poczucie beznadziei. bardzo bardzo o Was myślę, płacz oczyszcza, mamy powody do płaczu i właściwie dlaczego mamy być sile? dlaczego mamy zaciskać zęby i uśmiech przemycać na twarz?
bardzo bardzo mocno tulę
 
Kasik - bardzo mi przykro tulam Cie mocno i łzy lecą razem z Tobą :-( ale mam nadzieje że będzie wszystko dobrze.

Dziewczyny wiecie może coś czy jeśli korzystamy z nasienia dawcy to przechodzimy jakieś specjalne formalności bo ja się w sumie nad tym nie zastanawiałam ale mój M był ciekawy (jak to z ojcostwem itp) a za bardzo nie mogę znaleść nic na necie ??
 
Kasik chyba musimy iść razem na wóde i oblać smutki... ja już ryczałam i to nieźle
Na szczęście jestem teraz zapracowana, 3 dni nieobecności i tyle roboty. Ale ciesze się z tego, bo nie mam czasu na myślenie, a gdy koleżanki rozmawiają o dzieciach to zakładam słuchawki na uszy bo teraz jakoś bardziej boli, ale z każdym dniem troszkę lepiej. Już chciałabym mieć wizytę u lekarza bo ciekawa jestem czy ma jakieś wnoszące dla nas informacje. Oby była jeszcze nadzieja....

Pisałyście o rzuconym tekście "nie wiesz jak to jest bo nie masz dzieci"... też to usłyszałam nie raz. Ludzie, którym dziecko łatwo przyszło nie mają pojęcia o naszym cierpieniu, oni chyba myślą że to nie kosztuje nas nic, że nie cierpimy...
 
hej!!
Ja tylko na sekundkę dziewczyny,niedawno z miasta wrócilismy i padam ze zmęczenia...
kasik.tak bardzo,bardzo mi przykro!to jest bardzo niesprawiedliwe!!!:no:,Przytulam Cię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie poddawaj się tylko trzeba WALCZYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To Nam wszystkim pozostało!!!
 
reklama
anabel87 staram się znaleźć, w necie oglądałam wywiad z kobietą ze stowarzyszenia Nasz Bocian i lekarzem z kliniki leczenia niepłodności Novum byli oni gośćmi w programie DD TVN i właśnie o dastwie rozmawiali. dużo ciekawych rzeczy mówili. postaram się to znaleźć i podeślę Ci link.
 
Do góry