reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
A ja się tak stresuje w czwartek mam wizytę online od lekarza bo chcę wziąć ostatnie zwolnienie lekarskie na 2 tygodnie a w sobotę chce zanieść wypowiedzenie do pracy i znowu będę miała starcie z tą moją wredną szefową i tak się boje , że da mi okres wypowiedzenia w moim przypadku 3 miesiące. Mam nadzieję , ze mi tego nie zrobi bo nie wiem jak obejść te wypowiedzenie 😣 Na samą myśl że muszę tam iść w sobotę i się z nią spotkać to już się stresuje .
to idź na l 4 na cały okres wypowiedzenia 😉
 
Dziewuszki niestety musze znowu przesunąć transfer na koniec czerwca ze względu na szczepienie. Troszkę mi było smutno ale wszystko się dzieje z jakiegoś powodu więc nie płaczę a chyba bym się bardziej stresowała ta drugą dawką więc ustaliłyśmy z gin że robimy jutro potem jak najszybciej po 35 dniach i jeszcze na koniec czerwca się załapię :)
Bardzo odpowiedzialna decyzja 😉 lepiej poczekać i nie ryzykować. A mi przesunęli szczepienie na 9 czerwca więc nie wiem czy zdążę przed stymulacja 😏 muszę porozmawiać jutro z lekarzem
 
A no to faktycznie lepiej przesunąć ale i tak fajnie , że jeszcze w czerwcu się załapiesz szybko zleci. Nie dawno byla majówka a już koniec maja prawie . ☺️ Ale będziesz już spokojniejsza jak będziesz zaszczepiona . Ja jak mam szczepienie 18 czerwca a pewnie druga dawka przypadnie gdzieś w sierpniu to nie wiem jak to będzie jak miałaby być inseminacja ale narazie się tym nie przejmuje uczę się cierpliwości bo u mnie jej brakuje.
oj tak, trzeba się uczyć duuzzzooo cierpliwości 😏😉 ja ćwiczę od roku 🤪
 
Dziewuszki niestety musze znowu przesunąć transfer na koniec czerwca ze względu na szczepienie. Troszkę mi było smutno ale wszystko się dzieje z jakiegoś powodu więc nie płaczę a chyba bym się bardziej stresowała ta drugą dawką więc ustaliłyśmy z gin że robimy jutro potem jak najszybciej po 35 dniach i jeszcze na koniec czerwca się załapię :)
Może będziemy miały w tym samym czasie transfer 😁 bo ja też poluję na koniec czerwca hehehe.
 
Bardzo odpowiedzialna decyzja 😉 lepiej poczekać i nie ryzykować. A mi przesunęli szczepienie na 9 czerwca więc nie wiem czy zdążę przed stymulacja 😏 muszę porozmawiać jutro z lekarzem
Ja byłam szczepiona w trakcie stymulacji do iui, przed podaniem wymieniłam nawet lekarce leki, jakie biorę i nie było przeciwwskazań. Byle Pfizer lub Moderna.
 
reklama
Ja byłam szczepiona w trakcie stymulacji do iui, przed podaniem wymieniłam nawet lekarce leki, jakie biorę i nie było przeciwwskazań. Byle Pfizer lub Moderna.
Ja przede wszystkim chcę porozmawiać z moim lekarzem z klinki, jeśli on wyrazi zgodę to chce się zaszczepić jednodawkowym J&J bo badałam sobie przeciwciała i trochę ich mam😉
 
Do góry