reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Dziewczyny byłam dzisiaj w klinice i w przyszłym cyklu mam mieć drożność a później mamy podejść do inseminacji. Partner dostał dzisiaj po mojej wizycie wynik fragmentacji dna plemnika i wyszło 26% a wynik ok jest do 15%. Myślicie że jest szansa w ogole na dziecko a co wiecej na zdrowe dziecko? :/ mam już poronienie za sobą i to moje pierwsze kroki w tej klinice. Dopiero 2 wizyta także nie znam się na tym wszystkim za bardzo.
 
Dziewczyny byłam dzisiaj w klinice i w przyszłym cyklu mam mieć drożność a później mamy podejść do inseminacji. Partner dostał dzisiaj po mojej wizycie wynik fragmentacji dna plemnika i wyszło 26% a wynik ok jest do 15%. Myślicie że jest szansa w ogole na dziecko a co wiecej na zdrowe dziecko? :/ mam już poronienie za sobą i to moje pierwsze kroki w tej klinice. Dopiero 2 wizyta także nie znam się na tym wszystkim za bardzo.
Myślę że dopiero po odwirowaniu się okaże ile zdrowych plemników jest i czy to wystarczy ale pewnie są jakieś metody żeby to leczyć. Porozmawiaj z lekarzem. Trzymam kciuki :)
 
Dziewczyny nie wytrzumalam do 18.03 i wczoraj czyli 9 dni po IUI zeobilam bete i mam problem z interpretacja wyniku 🤷‍♀️ 9 dni po IUI wynik wyszedl 2 mlU/ml 🤦‍♀️ nie potrafie go zinterpretowzc ktoras tez tak miała? 🤔
 
Dziewczyny nie wytrzumalam do 18.03 i wczoraj czyli 9 dni po IUI zeobilam bete i mam problem z interpretacja wyniku 🤷‍♀️ 9 dni po IUI wynik wyszedl 2 mlU/ml 🤦‍♀️ nie potrafie go zinterpretowzc ktoras tez tak miała? 🤔
za szybko beta kochana, najwcześniej robi się 11 dni po inseminacji. To może być jeszcze zastrzyk się utrzymuje. Napewno beta do powtórzenia. Ogólnie przyjmuje się że ciąża jest powyzej 5
 
Dziewczyny nie wytrzumalam do 18.03 i wczoraj czyli 9 dni po IUI zeobilam bete i mam problem z interpretacja wyniku 🤷‍♀️ 9 dni po IUI wynik wyszedl 2 mlU/ml 🤦‍♀️ nie potrafie go zinterpretowzc ktoras tez tak miała? 🤔
W którym dniu miałaś robiony zastrzyk na pęknięcie? Ovitrelle? Jeśli miałaś zastrzyk w dniu IUI to może to być pozostałość jeszcze po zastrzyku (ten zastrzyk to jest HCG) i dlatego jeszcze masz we krwi. U mnie np. W 11 dniu po zastrzyku mam jeszcze we krwi 1,9 beta HCG.
 
W którym dniu miałaś robiony zastrzyk na pęknięcie? Ovitrelle? Jeśli miałaś zastrzyk w dniu IUI to może to być pozostałość jeszcze po zastrzyku (ten zastrzyk to jest HCG) i dlatego jeszcze masz we krwi. U mnie np. W 11 dniu po zastrzyku mam jeszcze we krwi 1,9 beta HCG.
najlepiej robić betę 14 dni po iui. Wtedy wynik jest na 100 % wiarygodny
 
reklama
najlepiej robić betę 14 dni po iui. Wtedy wynik jest na 100 % wiarygodny
Czasem nawet i później, bo nie wiadomo, kiedy jest pęknięcie pęcherzyka a dopiero od pęknięcia najlepiej liczyć 14 dni i wtedy zrobić betę. Po jak jest pęknięcie, dojedzie do zapłodnienia to nawet do 12 dni może się zagnieździć dopiero i od momentu zagnieżdżenia po 48h zaczyna rosnąć poziom beta HCG :)
 
Do góry