reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ja jestem z Wrocławia i jestem po iui w Invicta. U nas niestety się nie udało, więc myśimy teraz na próbowaniu z in vitro. Nie było w sumie wielkich szans na powodzenie przy inseminacji, lekarz sam o tym mówił, jednak chcieliśmy spróbować. Teraz jestem trochę na siebie zła, mogłam od razu posłuchać lekarza, zwłaszcza, że klinika ma bardzo dobrych specjalistów. Jeśli chodzi o przeniesienie się, to wydaje mi się, że nie powinno być problemów, ale najlepiej zapytaj się w swojej klinice o szczegóły.
Dlaczego u Was inseminacja nie miała szans na powodzenie?
 
reklama
Wspaniałe ❤️ gratuluję 🥰 oczekiwanie na serduszko jest znacznie spokojniejsze niż późniejsze sprawdzanie czy wszystko jest W porządku 😶 musisz teraz dbać o siebie, odpoczywać i myśleć pozytywnie a na pewno będzie wszystko dobrze ☺️ skontroluj koniecznie betę po 48h 👍 i dawaj znać jak sytuacja ☺️ trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze aż do rozwiązania, zapewne w listopadzie tak? 😉
Dziękuję bardzo ☺️ Tak akurat przypada na listopada. Jutro jadę jeszcze na betę ☺️ No stres to na pewno jest przez całą ciążę ale trzeba być dobrej myśli ☺️☺️
 
Odpisali mi z kliniki, że muszę pilnie skonsultować się z endokrynologiem. Już umówiłam się na czwartek. Tylko mam do Was pytanie bo jutro będę robić te ft3 i FT4 czy powtórzyć też TSH czy wystarczy wynik TSH z wczoraj . Wydaje mi się że lekarz czasem może zażądać wyników z jednego dnia...a Wy jak uważacie ? No i jutro jeszcze będę powtarzać betę .
 
Odpisali mi z kliniki, że muszę pilnie skonsultować się z endokrynologiem. Już umówiłam się na czwartek. Tylko mam do Was pytanie bo jutro będę robić te ft3 i FT4 czy powtórzyć też TSH czy wystarczy wynik TSH z wczoraj . Wydaje mi się że lekarz czasem może zażądać wyników z jednego dnia...a Wy jak uważacie ? No i jutro jeszcze będę powtarzać betę .
Jak będzie robić już badania, to lepiej powtórzyć.
 
Odpisali mi z kliniki, że muszę pilnie skonsultować się z endokrynologiem. Już umówiłam się na czwartek. Tylko mam do Was pytanie bo jutro będę robić te ft3 i FT4 czy powtórzyć też TSH czy wystarczy wynik TSH z wczoraj . Wydaje mi się że lekarz czasem może zażądać wyników z jednego dnia...a Wy jak uważacie ? No i jutro jeszcze będę powtarzać betę .
Może powtórz i pamiętaj żeby zrobić badanie na czczo
 
reklama
Do góry