reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej dziewczynki ja wizytę miałam o 8 rano ale dopiero teraz znalazłam chwilkę żeby zajrzeć do was.
U dzidzi wszystko ok rośnie fikołki bryka i serduszko bije[emoji4] mam jedno zdjęcie ale niewyraźne głównie widać nóżki i niewyraźna buzie ale wstawię może coś rozszyfrujecię[emoji16]Zobacz załącznik 1242801
Najpiękniejszy widok 😍😍 Dzidzia robiła fikołki i nie chciała ustawić się do zdjęcia 😁😁 Super , że wszystko jest w porządku ❤️
 
A jakoś... z malutką wszystko w porządku wazy już 2150g, ale schodząc z fotela zaczęłam krwawić... od razu powrót, niby w badaniu wszystko jest ok, możliwe, że jakieś naczynko pękło, ale stres i tak jest. Mam obserwować, na szczęście jest lepiej...
O to już ładnie waży Malutka ☺️☺️ Nie martw się na pewno tak jak piszesz coś przy badaniu jakieś podrażnienie... Jeszcze trochę i się poznacie na żywo 😍😍
 
@OnaGośka dajesz mi ogromna nadzieje :) ze jednak zdarzają sie cuda i po pierwszej IUI można spełnić marzenia :) wiem ze to nic pewnego, ale przecież nie może być inaczej ! Uda się :))) a mój facet dziś w kalkulatorze ciąży sprawdził mi ewentualny termin porodu gdyby się udało z1 dnia miesiączki i byłby to 21.11.21 a ja jestem z 21.01.może to jedynki przyniosą mi szczęście :)
Może coś w tym jest ☺️ Życzę Tobie żeby się udało tak jak życzę wszystkim dziewczynom żeby się udało ☺️ U mnie jeszcze nic nie jest przesądzone zobaczymy ☺️
 
O to już ładnie waży Malutka ☺️☺️ Nie martw się na pewno tak jak piszesz coś przy badaniu jakieś podrażnienie... Jeszcze trochę i się poznacie na żywo 😍😍
Wiesz jestem już uczulona na krwawienia, bo na początku ciąży miałam dużego krwiaka i musiałam leżeć... pozostaje wierzyć, że wszystko będzie ok i jak jutro wstanę to nie bezie śladu po plamieniu 💪 mała właśnie szaleje więc będzie dobrze 🙂
 
A jakoś... z malutką wszystko w porządku wazy już 2150g, ale schodząc z fotela zaczęłam krwawić... od razu powrót, niby w badaniu wszystko jest ok, możliwe, że jakieś naczynko pękło, ale stres i tak jest. Mam obserwować, na szczęście jest lepiej...
Nie stresuj się... To pewnie po badaniu bo tam wszystko takie wrażliwe i rozpulchnione.
Super że mała dobrze :)
 
Wiesz jestem już uczulona na krwawienia, bo na początku ciąży miałam dużego krwiaka i musiałam leżeć... pozostaje wierzyć, że wszystko będzie ok i jak jutro wstanę to nie bezie śladu po plamieniu 💪 mała właśnie szaleje więc będzie dobrze 🙂
Aha rozumiem, no właśnie czytałam na innych forach że często krwiaki pojawiają się w ciąży....Na pewno będzie dobrze nie ma innej opcji ☺️ Dużo wypoczywaj i nie stresuj się . Najważniejsze, że Malutka fika znaczy, że dobrze jej tam ☺️
 
reklama
Do góry