reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny mam pytanie, bo zawsze robiłam betę 14 dni po owulacji, w tym miesiącu ze względu na to że w sobote jest zamknięte laboratorium to chciałam zrobić w piątek, czyli w 12 dzień po owulacji. Co mi radzicie, zrobić w piątek czy czekać do poniedziałku żeby była bardziej wiarygodna? Bo już sama nie wiem 😳
Ja robiłam sikańca 12 dnia i wyszedł, więc pojechałam na betę i już wyszła, ale różnie może być... na spokojnie możesz zrobić w poniedziałek 🙂
 
Witam wszystkie staraczki,

udzielam się głównie na forum w ovufrend , ale potrzebuje więcej rozmów 😂.
Staramy się już ok. 4 lat. Mąż ma słaba morfologię nasienia ale porównując z reszta wychodzi dobrze. U mnie wszystko ok. Laparoskopię miałam w grudniu zeszłego roku. Przez sytuacje z covidem inseminacje mieliśmy dopiero w lipcu. A dokładnie 15 lipca po którym udało się zajść w ciąże ! Niestety w 7 tyg. Poroniłam .
chwila przerwy i kolejne IUI w listopadzie - nie udana ,
Grudzień - stymulacja aromkiem jeden pęcherzyk wiec odpuszczone.
Styczeń - dokładnie 12 - ostatnia 3 IUI efekt ? Chyba raczej porażka . Nie wiem co dalej czy in vitro czy próbować jesZczs IUI z racji tego że się jedna udała 🙁
To mój test z dzisiaj popołudnia - uważam że to jest wybarwienie 🙁
 
Ja robiłam sikańca 12 dnia i wyszedł, więc pojechałam na betę i już wyszła, ale różnie może być... na spokojnie możesz zrobić w poniedziałek 🙂
Chyba jednak zrobię w poniedziałek bo ja mam długie cykle 31 - 32 dni. A w piątek będzie dopiero 26 dc, więc ten weekend jeszcze przeczekam. W poniedziałek będę pewna na 100 %.
 
Macie rację poczekam do 12 dnia i wtedy zrobię bete po co mam sie rozczarować
Te 4 dni jakoś wytrzymam
Lepiej zrobić później i być pewnym niż stresować się wcześniej że nic się nie udało. Czasami jeden dzień robi różnicę 😉 życzę wytrwałości, ja też przekładam betę z piątku na poniedziałek
 
U mnie 3 IUI nieudana. Testować powinnam w środę (mam zalecenie 14 dnia po), termin miesiączki 30.01, ale miesiączka zbliża się wielkimi krokami - suchy śluz, obolałe piersi. U mnie zawsze cylk po IUI znacznie się skraca o 5-6 dni. Nigdy nie dotrwałam do bety i tym razem nawet nie będę się trudzić żeby zbadać. W moim wypadku IUI uznaję za etap zamknięty. Zmieniam klinikę, ale zgodnie z zaleceniem aktualnego lekarza pozostało mi już tylko in vitro. W lutym miałam dać organizmowi czas na regenerację i tak zrobię. Pierwszą konsultację planuje na marzec, a in vitro chciałabym najszybciej w kwietniu, bo przed tą całą procedurą chcę polecieć do Polski, a po in vitro raczej nie wsiądę do samolotu na 13 godzin. Jestem pozytywnej myśli, mimo nieudanych IUI (nigdy nie miałam wystarczającej wiary w tę metodę) w in vitro wierzę bardzo i wiem, że się uda :).
 
reklama
Cześć, po prawie 1,5 roku starań zaczęliśmy myśleć o inseminacji. Tylko gdzie najlepiej... Mam już dość gin wystawiających tylko recepty i zbywających, bo "mamcie jeszcze czas". Czy możecie polecić dobrą klinikę niepłodności lub lekarza w Warszawie?
 
Do góry