reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Nie martw się na zapas kochana, prześwietlenie zrobią i będzie wszystko dobrze. Moja znajoma męczyła się z takim kaszlem chyba z miesiąc, ale płuca czyste :)

Brawo🥰piękna krecha, też się nie mogę napatrzeć i doczekać swojej 😘😘rosnijcie zdrowo
Dzięki wielkie, za Ciebie też trzymam kciuki :) ten kaszel mojego męża to dziwny jakiś. Męczy go popołudniami, a całe noce przesypia (na szczęście). Pani doktor też mówiła że może jeszcze kilka tyg się utrzymywać oby rtg było czyste :)
 
reklama
Hej dziewczęta 😊 ja dziś po wizycie przed 3 IUI I jak nigdy klops 😔 zawsze miałam na naturalnym cyklu A tu nie ma dominującego pęcherzyka więc dostałam lamette 😔 kolejna wizyta w poniedzialek 😔 wszystko pod górkę 😭
 
reklama
Do góry