reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dziewczyny a powiedzcie mi bo napewno macie progesteron dopochwowo czy jak go aplikuje cię to czujecie pod palcami szyjkę? Macie ja nisko czy wyżej bo ja mam nadal nisko i zastanawiam się czy nie powinna się unieść.
Boli :) i pamiętam ze w pierwszej ciąży tez mnie non stop bolało. Na nic nie jest za szybko. Przez to ze mialam swiezaczka znowu mi spuchły jajniki i wyglądam jak w 5 miesiącu a nie tygodniu [emoji1787]
Jest ciaza jak nic! Wielkie gratulacje!
 
reklama
A jak u was dziewczyny jest z jedzeniem? Bo ja od jakiś 2-3 dni wogole nie mam apetytu i chęci żeby coś zrobić do jedzenia niewiem może to że stresu przed tą dzisiejsza beta i tak ogólnie
 
A jak u was dziewczyny jest z jedzeniem? Bo ja od jakiś 2-3 dni wogole nie mam apetytu i chęci żeby coś zrobić do jedzenia niewiem może to że stresu przed tą dzisiejsza beta i tak ogólnie
Ja nie mam żadnych zupelnie symptomów ani zmian w apetycie ani bóli, nic kompletnie. Ciaza się przez to wydaje dosyć abstrakcyjna. Czekam tylko od bety do bety czy jeszcze jest :-) myślicie że może być coś takiego jak za wysoka beta? 10 dpt miałam ponad 400. Naczytalam się oczywiscie,ze wysoka beta to też niedobrze wiec teraz mam paranoję ze coś może być nie tak. Okropne to jest ze stres się nigdy nie kończy...
 
Rzeczywiście wysoka a może ty bliźniaki masz[emoji16]
Ja nie mam żadnych zupelnie symptomów ani zmian w apetycie ani bóli, nic kompletnie. Ciaza się przez to wydaje dosyć abstrakcyjna. Czekam tylko od bety do bety czy jeszcze jest :-) myślicie że może być coś takiego jak za wysoka beta? 10 dpt miałam ponad 400. Naczytalam się oczywiscie,ze wysoka beta to też niedobrze wiec teraz mam paranoję ze coś może być nie tak. Okropne to jest ze stres się nigdy nie kończy...
 
A jak u was dziewczyny jest z jedzeniem? Bo ja od jakiś 2-3 dni wogole nie mam apetytu i chęci żeby coś zrobić do jedzenia niewiem może to że stresu przed tą dzisiejsza beta i tak ogólnie
Szyjka u mnie jest schowana tak ze lekarz ma problem z badaniem. Szyjka może być bardzo tkliwa i krwawić przy dotykaniu;/ my mieliśmy zakaz stosunków dopochwowych Od początku do 17 tyg ciazy. Na początku milam mega apetyt wszystko bym zjadła ;D
 
No ja jak aplikuje lutinusa to muszę go tak jakby chować obok szyjki żeby mi nie wypadł i zdarza mi się jej dotknąć i dwa razy wyjęłam palca z krwią na opuszku ale staram się to robić delikatnie ale nie zawsze wychodzi.
Szyjka u mnie jest schowana tak ze lekarz ma problem z badaniem. Szyjka może być bardzo tkliwa i krwawić przy dotykaniu;/ my mieliśmy zakaz stosunków dopochwowych Od początku do 17 tyg ciazy. Na początku milam mega apetyt wszystko bym zjadła ;D
 
reklama
Do góry