reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Wszystkim w rodzinie bym prezent na święta zrobiła ale by byli szczęśliwi[emoji4] no zobaczymy jak będzie.
To chyba tak jak każda z nas :) ja jestem jedynaczką i wiem że moi rodzice bardzo czekają na wnuczka. U męża w rodzinie znowu wszyscy mega płodni więc tam panuje przekonanie że to moja 'wina'...tyle że tym to się akurat mało przejmuję ;)
 
reklama
Ja mam siostrę która bez problemu zaszła w 2 ciążę i jest mega szczęśliwa i moi rodzice też a ja biedna bezdzietna z pytaniami kiedy i kiedy?.
To chyba tak jak każda z nas :) ja jestem jedynaczką i wiem że moi rodzice bardzo czekają na wnuczka. U męża w rodzinie znowu wszyscy mega płodni więc tam panuje przekonanie że to moja 'wina'...tyle że tym to się akurat mało przejmuję ;)
 
Jestem po telewizycie transfer ustalony na 9:30 na wtorek. Już się stresuje.
Think positive ;) będzie dobrze. Trzymam kciuki. Ja mam jeszcze ponad miesiąc do ivf a jeszcze przy tym wszystkim wymyśliliśmy sobie że chcemy mieszkać w domku a nie w bloku i trwają poszukiwania ale przynajmniej skupiam się na czymś innym i nie rozmyślam :) Jutro jedziemy jeden oglądać :) piękna działka, dużo zielonego, dobra komunikacja, i spory dom do remontu bo na inny nas nie stać, więc trzymajcie kciuki dziewczyny, bo jakoś tak myślę że ten dom to byłoby takie zamknięcie koła przygotowań do dziecka :)
 
Trzymam mocno kciuki żeby domek okazał się strzałem w dziesiątkę i za ivf żeby się wszystko udało i żeby maleństwo było dobrym początkiem w nowym domku[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji256][emoji3590]
Think positive ;) będzie dobrze. Trzymam kciuki. Ja mam jeszcze ponad miesiąc do ivf a jeszcze przy tym wszystkim wymyśliliśmy sobie że chcemy mieszkać w domku a nie w bloku i trwają poszukiwania ale przynajmniej skupiam się na czymś innym i nie rozmyślam :) Jutro jedziemy jeden oglądać :) piękna działka, dużo zielonego, dobra komunikacja, i spory dom do remontu bo na inny nas nie stać, więc trzymajcie kciuki dziewczyny, bo jakoś tak myślę że ten dom to byłoby takie zamknięcie koła przygotowań do dziecka :)
 
U nas dziś z okazji urodzin męża 😉 telefon I życzenia od mamuśki (teściowej) że ona już w jego wieku miała 18 letnie dziecko że ja mam jak coś trzymać nóżki w gorze, że pieniądze nie są ważne I może byśmy tak coś zanotowali. I tak niby śmiechem a jednak troszkę zabolało 😔 nie robi tego świadomie bo nic nie wiedzą. Ale cholerka dlaczego jak się chce to nie można. A jeszcze dziś moja kuzynka miała test po IUI I dupa 😭😭😭 jak tu się nie załamać 😭😭😭 A mi do testowania został jeszcze tydzień 😱😱
 
U nas dziś z okazji urodzin męża 😉 telefon I życzenia od mamuśki (teściowej) że ona już w jego wieku miała 18 letnie dziecko że ja mam jak coś trzymać nóżki w gorze, że pieniądze nie są ważne I może byśmy tak coś zanotowali. I tak niby śmiechem a jednak troszkę zabolało 😔 nie robi tego świadomie bo nic nie wiedzą. Ale cholerka dlaczego jak się chce to nie można. A jeszcze dziś moja kuzynka miała test po IUI I dupa 😭😭😭 jak tu się nie załamać 😭😭😭 A mi do testowania został jeszcze tydzień 😱😱
Ja też mam do testowania równy tydzień, a dziś wieczorem jakoś tak mnie naszło że płakałam bez powodu w sumie 😔 wokół pełno dzieciaków z rodziny, znajomych.... Wchodzą powoli nerwy i te złowieszcze myśli jak emocjonalnie wytrzymać kolejna porażkę 😢 mimo wszystko życzę Tobie i sobie udanego weekendu i oby najbliższy tydzień szybko minął. 🙂
 
Hej dziewczyny, ja po kwalifikacji od jutra zaczynam stymulację zastrzykami. W środę USG wiec punkcja pewnie w przyszłym tygodniu. Najbardziej się boje ze zachorujemy w tym czasie i wszystko uj bombki strzeli.
 
Dziewczynki jestem po wizycie. Dziś mam 9dc w środku ładnie Endo 9mm w czwartek w 12dc kolejny monitoring i uwaga uwaga we wtorek 27.10 prawdopodobnie TRANSFER aaaaa boje się[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]
Ja tez będę miała prawdopodobnie transfer 27go :D wszystko zależy czy będę miała więcej niż jeden zarodek. Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
 
reklama
Do góry