reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja dziś jestem 3 dzień w pracy... 7 dni po inseminacji i od wczoraj strasznie boli mnie brzuch na dole ale to nie jak na okres... I kręgosłup mnie boli 😭 prace mam siedząca i się boję że coś może się dziać złego od tego 8 godzinnego siedzenia przed komputerem... 😭
Zadzwoń do lekarza i się skonsultuj.
 
cześć Dziewczyny! Bardzo mocno 3mam kciuki za Wasze bety! 🤩 🤩 ✊✊ Sama tez postanowiłam zrobic bete, ponieważ wczoraj wieczorem i dzis rano zrobiłam test z moczu i wychodzi jakiś tam cień drugiej kreski (same ocencie zalacznik - z wczoraj)... Okresu wciaz brak (bylo tylko to 3-4 dniowe plamienie, o ktorym wspominałam). Ściskam Was Wirtualnie! ☺
 

Załączniki

  • B7236099-DD3A-4F7D-8074-21BE04D8E8B1.jpeg
    B7236099-DD3A-4F7D-8074-21BE04D8E8B1.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 69
cześć Dziewczyny! Bardzo mocno 3mam kciuki za Wasze bety! 🤩 🤩 ✊✊ Sama tez postanowiłam zrobic bete, ponieważ wczoraj wieczorem i dzis rano zrobiłam test z moczu i wychodzi jakiś tam cień drugiej kreski (same ocencie zalacznik - z wczoraj)... Okresu wciaz brak (bylo tylko to 3-4 dniowe plamienie, o ktorym wspominałam). Ściskam Was Wirtualnie! ☺
Ale super 🥰🥰🥰 gratuluję kochana 🥰❤️
 
cześć Dziewczyny! Bardzo mocno 3mam kciuki za Wasze bety! 🤩 🤩 ✊✊ Sama tez postanowiłam zrobic bete, ponieważ wczoraj wieczorem i dzis rano zrobiłam test z moczu i wychodzi jakiś tam cień drugiej kreski (same ocencie zalacznik - z wczoraj)... Okresu wciaz brak (bylo tylko to 3-4 dniowe plamienie, o ktorym wspominałam). Ściskam Was Wirtualnie! ☺
Ja również ściskam za pozytywną betę 😀 na teście ewidentnie widać 2 kreskę 🙂🤞 u mnie test niestety negatywny 😕
 
Ja dziś jestem 3 dzień w pracy... 7 dni po inseminacji i od wczoraj strasznie boli mnie brzuch na dole ale to nie jak na okres... I kręgosłup mnie boli 😭 prace mam siedząca i się boję że coś może się dziać złego od tego 8 godzinnego siedzenia przed komputerem... 😭
A Tobie Kochana chciałam powiedzieć, że z tego co kojarze ból kręgosłupa i brzucha to może byc akurat dobry znak. Niemniej, jesli masz sie poczuc lepiej, to warto skontaktować sie z lekarzem jak mowią Dziewczyny! ✊ 🙂
 
reklama
Do góry