reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ale byłoby super jakby nam wszystkim z IUI wrześniowych się udało 💪🤞🙂
Masz rację, byłoby cudownie 🥰🥰 i spotkalybysmy się na mamusia h czerwcowych 🥰
Ha 29.06.2020 obchodziliśmy z mężem 1 rocznicę ślubu i dostaliśmy prezent w postaci 2 kresek 🥰 może jakby się teraz udało to byśmy mieli przedwczesny prezent na 2 rocznicę w postaci najukochanszego bejbika 🥰🥰🥰
 
reklama
Masz rację, byłoby cudownie 🥰🥰 i spotkalybysmy się na mamusia h czerwcowych 🥰
Ha 29.06.2020 obchodziliśmy z mężem 1 rocznicę ślubu i dostaliśmy prezent w postaci 2 kresek 🥰 może jakby się teraz udało to byśmy mieli przedwczesny prezent na 2 rocznicę w postaci najukochanszego bejbika 🥰🥰🥰
Ale super wam się ułożyło 😃😃😃 gratuluję 🎉🎉
 
Byłam na becie, mówią ze wyniki raczej jutro wiec dziś bezalkoholowe spotkanie 🤷🏻‍♀️ Swoją droga dzisiaj w nocy 4 razy wstawałam siku, nie zdarza mi się to nigdy, możliwe ze ta torbiel uciska mi pęcherz? To nie zapalenie bo nic nie boli.
 
Byłam na becie, mówią ze wyniki raczej jutro wiec dziś bezalkoholowe spotkanie 🤷🏻‍♀️ Swoją droga dzisiaj w nocy 4 razy wstawałam siku, nie zdarza mi się to nigdy, możliwe ze ta torbiel uciska mi pęcherz? To nie zapalenie bo nic nie boli.
O jej ale długo każą czekać.. A może bejbik już daje o sobie znać.? 😁
Podobno dobrze Pić piwo bezalkoholowe ale takie zwykłe nie smakowe. Podobno dobrze nawadnia organizm 😉no ale ilości umiarkowane i częstotliwosc zażywania również 😂
 
reklama
Do góry