reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Hej dziewczynki czy któraś z was po duphastonie miała okres dosłownie 2 dni mało bolesny i mało intensywny? Bo ja tak miałam i niewiem czemu[emoji848] a brałam pierwszy cykl więc nie mam porównania.
 
tak 🙂 IUI 11 września, beta do sprawdzenia 26 września
Podziwiam wszystkie dziewczyny które wytrzymują do 14 dnia z beta 😁 ja zawsze robię wcześniej test xD tzn jedna inseminacje miałam i w 9 dniu zrobiłam test i był pozytywny... Jak staraliśmy się z mężem to też tydzień przed miesiączka robiłam test ale one zawsze były negatywne... Teraz też planuje 3 dni przed betą zrobić test. Ale raczej jestem nastawiona na niepowodzenie.
 
Podziwiam wszystkie dziewczyny które wytrzymują do 14 dnia z beta 😁 ja zawsze robię wcześniej test xD tzn jedna inseminacje miałam i w 9 dniu zrobiłam test i był pozytywny... Jak staraliśmy się z mężem to też tydzień przed miesiączka robiłam test ale one zawsze były negatywne... Teraz też planuje 3 dni przed betą zrobić test. Ale raczej jestem nastawiona na niepowodzenie.
przy pierwszych dwóch IUI wydałam mnóstwo pieniędzy na testy ciążowe, robiłam je praktycznie co drugi dzień nie mogąc się doczekać... 😤😲 teraz podchodzę do tego spokojniej, cierpliwie czekam do 14 dni "po" i dopiero testuję 😉
 
przy pierwszych dwóch IUI wydałam mnóstwo pieniędzy na testy ciążowe, robiłam je praktycznie co drugi dzień nie mogąc się doczekać... 😤😲 teraz podchodzę do tego spokojniej, cierpliwie czekam do 14 dni "po" i dopiero testuję 😉
Może i ja wytrzymam 🤔 hmmm.. W sumie od samego zabiegu jestem przekonana że nic z tego więc poczekam 😉 ale może tym razem u was się uda i będzie to szczęśliwy dzień 🥰
 
Podziwiam wszystkie dziewczyny które wytrzymują do 14 dnia z beta 😁 ja zawsze robię wcześniej test xD tzn jedna inseminacje miałam i w 9 dniu zrobiłam test i był pozytywny... Jak staraliśmy się z mężem to też tydzień przed miesiączka robiłam test ale one zawsze były negatywne... Teraz też planuje 3 dni przed betą zrobić test. Ale raczej jestem nastawiona na niepowodzenie.
Ja też czekam z betą do 14 dnia, ale test chce zrobić dzień szybciej, tak z ciekawości 🙂
 
reklama
Do góry