reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Jest tu może ktoś kto uczęszcza do kliniki Gameta w Gdyni??
Zaczynam się już martwić, dlaczego nie idzie skoro niby nic nie staje na przeszkodzie, owulacje mam super, zawsze wszystko w terminie i pęcherzyków kilka w idealnych rozmiarach, zawsze dostaję po wizycie zastrzy k na pęknięcie pęcherzyka
Może właśnie dlatego, że są mało ruchliwe i nie mogą doplynac. A podczas inseminacji ta droga jest skrócona i może wtedy dadzą radę 😊
 
reklama
A czy przypadkiem przy endometriozie nie występują jakieś objawy?
Ja dostałam skierowanie na laparoskopie od poprzedniego ginekologa niestety jakoś później zachorował na raka, i to skłoniło mnie do większych działań, tak trafiłam do Gamety z czego jestem mega zadowolona, ale z kolei w tam Pan Dr. Powiedział, że skoro mam drożne jajowody to nie ma podstaw to laparoskopii i nie muszę jej wykonywać
 
Ja też nie miałam laparo
Ja dostałam skierowanie na laparoskopie od poprzedniego ginekologa niestety jakoś później zachorował na raka, i to skłoniło mnie do większych działań, tak trafiłam do Gamety z czego jestem mega zadowolona, ale z kolei w tam Pan Dr. Powiedział, że skoro mam drożne jajowody to nie ma podstaw to laparoskopii i nie muszę jej wykonywać
 
Ale dzięki laparo możesz sprawdzić czy wewnątrz nic się nie dzieje bo drożne jajowody to tylko część zbadanego organizmu.
Ja dostałam skierowanie na laparoskopie od poprzedniego ginekologa niestety jakoś później zachorował na raka, i to skłoniło mnie do większych działań, tak trafiłam do Gamety z czego jestem mega zadowolona, ale z kolei w tam Pan Dr. Powiedział, że skoro mam drożne jajowody to nie ma podstaw to laparoskopii i nie muszę jej wykonywać
 
Ja miałam objawy, ale lekarze bagatelizowali. Masakryczne bóle brzucha podczas okresu. Dopiero jak miałam 6cm torbiel, która było widać na usg, miałam laparoskopie. Przy okazji były inne zmiany, które usunięto i nic mi prawie nie zostalo z jajnika. Drugi przejal funkcje, owuluje co miesiac. Od tej pory nic nie widać po tej chorobie. Oprocz tego, że teraz mam mniej pęcherzyków. Jak się nie starałam to musiałam brać anty i się wszystko wyciszylo
 
Ale dzięki laparo możesz sprawdzić czy wewnątrz nic się nie dzieje bo drożne jajowody to tylko część zbadanego organizmu.
Gin. Zadał mi kilka pytań, między innymi jakie długie cykle, czy bolesne, czy regularne, czy miewam bule w krzyżu itp itd dużo tego było, u mnie nic się nie dzieje, powiedział, że nie ma do tego podstaw ja mam cykle 30-32 dniowe a endometrioza występuje gdy się ma cykle poniżej 27 dni
 
Hej.Wczoraj testowalam po pierwszej inseminacji.Test negatywny...czarna rozpacz.Wyłam caly wieczor.Dzis jest troche lepiej Nawet nie bylam w stanie nic powiedziec mezowi chociaz sie domysla.Wiem ze pierwsza inseminacja zakonczona sukcesem to cud lecz ja myslalam ze ten cud sie u mnie zdarzy.Nie zdarzyl sie.Mysle ze jeszcze jedna inseminacja i juz invitro bo wiek moj wskazuje ze nie ma co przedluzac i tak chyba nieuniknionego.
Potraktuj to jako mobilizacje do dalszego działania :) lepiej nie liczyć na to, że się uda, a przecież w końcu musi!!! Ściskam mocno 🤗
 
reklama
Ja miałam objawy, ale lekarze bagatelizowali. Masakryczne bóle brzucha podczas okresu. Dopiero jak miałam 6cm torbiel, która było widać na usg, miałam laparoskopie. Przy okazji były inne zmiany, które usunięto i nic mi prawie nie zostalo z jajnika. Drugi przejal funkcje, owuluje co miesiac. Od tej pory nic nie widać po tej chorobie. Oprocz tego, że teraz mam mniej pęcherzyków. Jak się nie starałam to musiałam brać anty i się wszystko wyciszylo
Mnie tylko brzuch pobolewa pierwszego dnia ale jest to znośne
 
Do góry