reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Czy któraś z Was podczas stosowania Clostilbegytu źle się czuła? Ja wzięłam dzisiaj 2 tabletki (1 dzień), od południa kłują mnie już jajniki i teraz jakoś słabo się czuje.
 
reklama
Czy któraś z Was podczas stosowania Clostilbegytu źle się czuła? Ja wzięłam dzisiaj 2 tabletki (1 dzień), od południa kłują mnie już jajniki i teraz jakoś słabo się czuje.
Tak ja się źle czulam.. ja miałam 3 tab rano w południe i wieczorem. Co do kłucia jajników to nie pamiętam ale raczej nic mnie bolało natomiast ogólnie źle się czulam, a po ostatniej tabletce miałam takie jakby migotania w oczach ale w ulotce pisze że tak może być oraz bywało mi niedobrze. Teraz brałam aromek po nim nic nie czułam.
 
Tak ja się źle czulam.. ja miałam 3 tab rano w południe i wieczorem. Co do kłucia jajników to nie pamiętam ale raczej nic mnie bolało natomiast ogólnie źle się czulam, a po ostatniej tabletce miałam takie jakby migotania w oczach ale w ulotce pisze że tak może być oraz bywało mi niedobrze. Teraz brałam aromek po nim nic nie czułam.
Dzięki za info 🙂 miałaś podawane 3 tabl. przy normalnej owulacji czy były u Ciebie jakieś zaburzenia? U mnie jest ok, ale dostałam lek po to, żeby mieć więcej pęcherzyków, trochę się boje, że za dużo tego leku mam przyjmować (2x1).
 
Dzięki za info 🙂 miałaś podawane 3 tabl. przy normalnej owulacji czy były u Ciebie jakieś zaburzenia? U mnie jest ok, ale dostałam lek po to, żeby mieć więcej pęcherzyków, trochę się boje, że za dużo tego leku mam przyjmować (2x1).
Ja miałam jedną dziennie. Może zbyt mała dawka by odczuwać jakieś zmiany :)
 
Hejo mnie to samo okres wczoraj powinnam dostać. I nic się nie dzieje. Testu nie robię bo u nas bardzo słaba jakość nasienia także zbedne jest robienie testu.A do insiminacji też mamy podejść w styczniu
U nas właśnie też nasienie nie było zbyt dobre więc nie mam się raczej co łudzić
 
Dziewczyny w tym miesiącu nie dojdzie u mnie do iui bo w związku z tymi świętami klinika jest zamknięta :( dzisiaj mam 15 dzień cyklu (pęcherzyk w dniu wczorajszym 19 end 9). Lekarz kazał mi zrobić dzisiaj wieczorem zastrzyk, jutro przeczekać i starać się naturalnie niedziela poniedziałek i wtorek. Zastanawiam się czy nie będzie za późno?
 
Zrób jak lekarz mówi nic nie tracisz a może akurat się uda[emoji110][emoji4]
Dziewczyny w tym miesiącu nie dojdzie u mnie do iui bo w związku z tymi świętami klinika jest zamknięta :( dzisiaj mam 15 dzień cyklu (pęcherzyk w dniu wczorajszym 19 end 9). Lekarz kazał mi zrobić dzisiaj wieczorem zastrzyk, jutro przeczekać i starać się naturalnie niedziela poniedziałek i wtorek. Zastanawiam się czy nie będzie za późno?
 
reklama
04.01: @Motylekk - monitoring przed 3 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
04.01: @madzialena_baby - 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
07.01: @Ka.2606 - testowanie po 3 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
08.01: @Endzi1981- monitoring przed 2 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
13.01: @Megan4 - pierwsze USG fasolki[emoji3590][emoji110]
13.01: @kolor nadzieji - wizyta przed 3 IUI[emoji110][emoji110][emoji123][emoji123]
15.01: @kolor nadzieji - testowania po staraniach naturalnych[emoji110][emoji110][emoji110]

Kogoś dopisać?[emoji846]
 
Do góry