reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Ale po 1 iui też mnie wcześniej brzuch pobolewal i co i się nie udało i teraz czuję że też się nie uda.
Jeszcze nic nie jest przesądzone spokojnie. Wszystkie mi bliskie kobiety mówiły mi ze zanim dowiedziały się ze są w ciąży czekały na @ bo ból był identyczny. Z ta różnica ze @ spóźniła się 9 miesięcy [emoji6]
 
reklama
Ja dzisiaj zabrałam się za sprzątanie takie przed świąteczne nie dałam rady dziś ze wszystkim zostawiam troszkę na jutro bo rozbolały mnie plecy i brzuch. Mam nadzieje ze nie zrobiłam sobie krzywdy[emoji848] A jak u Was gotowe już na święta? Czy dopuszczacie szykownie i stawiacie na odpoczynek i błogie lenistwo? [emoji846]
 
Ja tylko upominki kupiłam porządki raczej zrobię jak zazwyczaj a jeśli chodzi o szykowanie potraw świątecznych to ja święta i tak spędzam w rozjazdach więc tylko będę piekła po kawałeczku ciast[emoji4]
Ja dzisiaj zabrałam się za sprzątanie takie przed świąteczne nie dałam rady dziś ze wszystkim zostawiam troszkę na jutro bo rozbolały mnie plecy i brzuch. Mam nadzieje ze nie zrobiłam sobie krzywdy[emoji848] A jak u Was gotowe już na święta? Czy dopuszczacie szykownie i stawiacie na odpoczynek i błogie lenistwo? [emoji846]
 
Ja planuje po tej iui żyć normalnie jak przed... Po pierwszej się oszczedzalam... I nic nie wyszło [emoji846]

Dokładnie, ja po pierwszej robiłam to samo. A teraz wyluzowałam[emoji6] co ma być to będzie. A samo się nie posprząta[emoji846] nie jestem w tym taka sama bo mąż duuuzo pomaga[emoji846]
 
reklama
Do góry