reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
@Ka.2606 tak teraz pomyślałam że ty w pierwszej wersji byłaś w kalendarzu na testowanie wpisana na 7.12 czyli dziś i może za wcześnie ta betę zrobiłaś[emoji848] i że może skoro @ nie ma to warto powtotrzyc[emoji110]
 
reklama
Łącznie wszystko około 2tys, sama IUI 700
Bo ja wczoraj byłam u swego lekarza i nam powiedział że same badania będą kosztować 1400zł plus iui 800zl a jeszcze muszę zrobić drożność jajowodów która kosztuje dodatkowo 600zl i trochę się przerazilam tymi kosztami. 3tys trzeba szykować na iui i tak się zastanawiam bo warto spróbować może akurat po iui się uda no nie wiem sama
[/QUOTE]
Mnie właśnie wszystkie badania hormony , zakaźne , drożność , biocenoza, badania gin i badania męża oraz badania przed samą IUI moje i męża tyle wyszły plus IUI 810 zł
 
Bo ja wczoraj byłam u swego lekarza i nam powiedział że same badania będą kosztować 1400zł plus iui 800zl a jeszcze muszę zrobić drożność jajowodów która kosztuje dodatkowo 600zl i trochę się przerazilam tymi kosztami. 3tys trzeba szykować na iui i tak się zastanawiam bo warto spróbować może akurat po iui się uda no nie wiem sama
Mnie właśnie wszystkie badania hormony , zakaźne , drożność , biocenoza, badania gin i badania męża oraz badania przed samą IUI moje i męża tyle wyszły plus IUI 810 zł
[/QUOTE]
Około 3 tys plus to IUI
 
Hej[emoji846] raczej mam zwykły śluz nie zauważyłam zabarwienia, mnie też dzień po iui bolał trochę brzuch a tak to czasem gdzieś tam trochę na zmianę jajniki zakuja i tyle. A dużo tego masz? Bierzesz jakiś progesteron?
Hej :) masz jakieś upławy ? Bo ja mam tak trochę przy podcieraniu trochę jakby krwi takie różowe czasem brązowe następnego dnia po IUI strasznie podbrzusze bolało teraz nie ale te upławy [emoji53][emoji45]
 
Hej[emoji846] raczej mam zwykły śluz nie zauważyłam zabarwienia, mnie też dzień po iui bolał trochę brzuch a tak to czasem gdzieś tam trochę na zmianę jajniki zakuja i tyle. A dużo tego masz? Bierzesz jakiś progesteron?
No tak niby zwyczajnie tyle że zabarwiony 😟 od dzisiaj zaczelam tak lekarz zalecił dwie tabletki tego duphastonu.. kurcze to coś nie tak ze mną
 
To niewiem z czego to zabarwienie bo czytałam że czasem od dupka są lekkie plamienia ale ty dopiero dziś zaczelas brać więc to nie od tego[emoji848]
A może gin przy iui ci jakieś naczynko naruszył i teraz się oczyszcza[emoji848]
No tak niby zwyczajnie tyle że zabarwiony [emoji45] od dzisiaj zaczelam tak lekarz zalecił dwie tabletki tego duphastonu.. kurcze to coś nie tak ze mną
 
reklama
Do góry