reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny, miałam IUI w czwartek 2 tygodnie temu i wtedy też brałam ovitrelle. Kiedy myślicie jest sens robić betę? Planowałam w sobotę ale i tak jutro muszę iść na pobranie, więc może bym zrobiła przy okazji [emoji848]
 
Z jednej strony dobrze bo podchodzisz i nic cię nie kosztuje ale z drugiej to słabo po dluży się w czasie do tego ivf. Ale trzymam mimo wszystko kciuki[emoji110]
Chodzi też oto ze cytologia wskazuje na zapalenie gdzie nie czytam to piszą Ze zajście w ciąże jest niemożliwe to samo mówi moj pl lekarz A tu to totalnie olewaja. Przy ivf na pewno robia cytologia więc może zacznal to leczyć. A skoro chcą płacić za ivf to proszę bardzo, nie moje pieniądze jedyny plus życia w Holandii :)
 
U mnie idzie jak po gruzie[emoji20] dziś mam kolejny monitoring. Ostatnio w 10 dc miałam jeden 13 mm i 2 po 10 mm wiec nędza. Jakoś tracę nadzieje i zaczynam układać sobie w głowie ze może się tak zdarzyć ze nie będziemy rodzicami nigdy[emoji20]
Glowa do gory ☺ ja 13 dc mialam troche wieksze, tak jak napisala @kolor nadzieji moze tez masz po prostu pozniejsza owulacje ☺
 
reklama
Glowa do gory [emoji5] ja 13 dc mialam troche wieksze, tak jak napisala @kolor nadzieji moze tez masz po prostu pozniejsza owulacje [emoji5]

Pewnie tak bo pierwszą IUI miałam dopiero w 24 dc. Na wczorajszej wizycie okazało się ze jeden podrósł z 13 mm na 16 mm wiec noe jest złe. Jutro na 16 kolejny monitoring mam nadzieje ze podskoczy o kolejne 3 mm[emoji846]
 
Do góry