reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Wczoraj było i jutro rano będzie dziś już mąż nie ma sily ale dał się namowic
emoji16.png
Eh najgorzej jak trzeba jak w zegarku ;)
 
reklama
Teraz też myślę że owulacja ,gdyby nie to że mój gin na urlop poszedł to dziś bym miała iui a tak muszę miesiąc czekać oby ten cykl był udany
Eh tak czasem jest, że nie idzie wszystko zgodnie z planem niestety to czekanie wykańcza.. może uda się naturalnie podobno takie cuda się zdarzają trzymam za to kciuki mocno ✊ ja też nie wiem co z tym moim cyklem bo jestem umówiona na wizytę na 23 listopada (wcześniej nie ma terminów) ale to będzie mój 3 dzień cyklu (przynajmniej powinien być o ile @ przyjdzie w terminie) i boje się że da mi jakieś leki i nie zmieszczę się w cyklu i przepadnie kolejny miesiąc a jak pójdzie wszystko jak trzeba to na początku grudnia mialabym IUI :-) :) dlatego też pytałam o to dzisiaj
 
Trzymam kciuki żebyś jednak w tym cyklu podeszła do iui i żeby się udało[emoji110]
Eh tak czasem jest, że nie idzie wszystko zgodnie z planem niestety to czekanie wykańcza.. może uda się naturalnie podobno takie cuda się zdarzają trzymam za to kciuki mocno [emoji110] ja też nie wiem co z tym moim cyklem bo jestem umówiona na wizytę na 23 listopada (wcześniej nie ma terminów) ale to będzie mój 3 dzień cyklu (przynajmniej powinien być o ile @ przyjdzie w terminie) i boje się że da mi jakieś leki i nie zmieszczę się w cyklu i przepadnie kolejny miesiąc a jak pójdzie wszystko jak trzeba to na początku grudnia mialabym IUI :-) :) dlatego też pytałam o to dzisiaj
 
Niewiem co się dzieje ale wstałam rano a jajniki dalej bolą[emoji17] jak byłam w środę u gina to mi nie zrobił monitoringu a jak mi się zrobiły jakieś torbiele po poprzednim cyklu i teraz je dostymulowalam clo[emoji24]
 
Eh tak czasem jest, że nie idzie wszystko zgodnie z planem niestety to czekanie wykańcza.. może uda się naturalnie podobno takie cuda się zdarzają trzymam za to kciuki mocno ✊ ja też nie wiem co z tym moim cyklem bo jestem umówiona na wizytę na 23 listopada (wcześniej nie ma terminów) ale to będzie mój 3 dzień cyklu (przynajmniej powinien być o ile @ przyjdzie w terminie) i boje się że da mi jakieś leki i nie zmieszczę się w cyklu i przepadnie kolejny miesiąc a jak pójdzie wszystko jak trzeba to na początku grudnia mialabym IUI :-) :) dlatego też pytałam o to dzisiaj
A w poprzednim cyklu gdzie mialam iui tez zaczelam stymulacje 3 dnia cyklu wiec spokojnie. Jesli @ nie przyjdzie za wczesnke to moze sie wymiescisz
 
reklama
Do góry