reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
A czemu piszesz, że nieprzyjemne? Ja też w październiku pierwsza IUI, spodziewać się bólu? Trzymam kciuki, żebyś już nie musiała powtarzać[emoji4]
I nie dziekuje :) Siadajac na fotel mialam chyba owulacje. Oczywiscie nikt tego nie sprawdzil ale jestem dobrej mysli. Moja wlasna diagnoza- wczesniej nie rosly mi prawidlowo pecherzyki, poniewaz po stymulacji byly bardzo leniwe wiec musialam miec zwiekszona dawke. Moja diagnoza, nie lekarza bo monitoringu cyklu tez nie mialam.
 
reklama
Niedziekuje[emoji854] trzeba walczyć o marzenia i nigdy się nie wolno poddawać [emoji846] a jeśli się nie udaje to nowy cykl nowa szansa i cały czas do przodu jeśli nie naturalnie to iui a jeśli to nie wyjdzie to in vitro zawsze jest szansa dla kazdego
Ojej, to długa walka za Wami. Ja po 2 latach jestem wykończona już... Podziwiam i życzę, żeby to IUI nie było jednak potrzebne[emoji4]
 
Test mam zrobic dopiero po 2,5 tygodnia czyli dopiero ok 14 pazdziernika:o wiem ze wy robicie zawsze 2 tygodnie po IUI jednak z moja cierpliwoscia jest ciezko. Nie mam jak zrobic bety z krwi. Probowala ktoras z was wczesnych testow ciazowych ? Niby wykrywaja ciaze 6 dni przed miesiaczka.
 
I nie dziekuje :) Siadajac na fotel mialam chyba owulacje. Oczywiscie nikt tego nie sprawdzil ale jestem dobrej mysli. Moja wlasna diagnoza- wczesniej nie rosly mi prawidlowo pecherzyki, poniewaz po stymulacji byly bardzo leniwe wiec musialam miec zwiekszona dawke. Moja diagnoza, nie lekarza bo monitoringu cyklu tez nie mialam.
Ale dlaczego nikt Ci nie zrobił monitoringu przed zabiegiem? [emoji848]
 
reklama
Iui nie boli nic a nic. Myśle ze stres powoduje dyskomfort. Monitoring jest bardzo ważny żeby wiedzieć kiedy pęcherzyk pękł lub Ew pęknie. Ja miałam dwa razy na niepeknietych. Obie nieudane. A za pierwszym razem chyba wszystko wypłynęło po zejściu z fotela. Ogólnie jest ok.
 
Do góry