reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Tak tyle szans na zarodki poszło w pizdu [emoji24]wybaczcie nie jestem w stanie, to trudne, nie mam sił
Kochana a badali Ci estradiol? Dalsza stymulacja zagraża Twojemu życiu więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem a pęcherzyki w takiej ilości z całą pewnością mają niedojrzałe jajeczka lub są puste... I tak by z tego nic nie było uwierz mi już tu tyle się historia naczytałam i nasłuchałam o pcos i hiperce że naprawdę eh....
 
Kochana a badali Ci estradiol? Dalsza stymulacja zagraża Twojemu życiu więc nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem a pęcherzyki w takiej ilości z całą pewnością mają niedojrzałe jajeczka lub są puste... I tak by z tego nic nie było uwierz mi już tu tyle się historia naczytałam i nasłuchałam o pcos i hiperce że naprawdę eh....

Nie badali, powiedzieli ze przy tylu pęcherzach i tak jest wysoki. Uznają politykę ze jeśli coś wynika z usg nie trzeba tego potwierdzać. Tak samo było x amh na samym początku „leczenia” jest dużo pęcherzyków to równocześnie amh nie ma sensu badać bo na pewno jest wysokie
 
Hej.
Powinnam się odezwać już w poniedziałek, bo, gdyż, ponieważ (tu fanfary)...
O godzinie 10:58, 29.07. z wagą 3430 g, 55 cm i 10/10 w skali Apgar urodził się obywatel świata - Hubert :) :) :)
Wczoraj przeszedł kilkugodzinną operację zamknięcia przepukliny oponowo-rdzeniowej, o której wiemy od 20 tc. Cały sztab ludzi był zaangażowany w walkę o lepsze jutro dla naszego synka. Operacja się udała :D Młody wywija nóżkami :) Ma jakiś niezidentyfikowany stan zapalny na czółku po tej operacji, ale jest pod kontrolą i lekarze są dobrej myśli.
Nie wiemy kiedy będzie z nami w domku :(Odwiedzamy go dwa razy dziennie. Wczoraj co prawda mnie babsztyl wyrzuciła z intensywnej terapii, bo stwierdziła, jak mnie zobaczyła, że powinnam jeszcze leżeć, ale się nie dam.
Po za tym udało mi się powalczyć o mleko - laktator i Fem.altiker zdziałały cuda, więc dzisiaj jest plan, żeby do Młodego pojechać z "obiadem" :D
Sorry za przydługi wpis.
Aaaaa, no i nie wiem, czy pamiętacie, planowo CC miałam mieć w środę, ale w poniedziałek Hubert zażądał wypuszczenia :p

Koraliki jaka cudowna wiadomosc[emoji8][emoji8][emoji8]
Tyle trosk i teraz same wspaniale wiadomosci[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Strasznie sis ciesze - juz za chwile bedziecie razem w domku[emoji9][emoji9][emoji9]
Gratuluje syneczka[emoji5][emoji5][emoji5]
 
Biorę od początku maja

Rety strasznie mi przykro:(((( nie takiej wiadomosci sie spodziewalam :((
Kurde to deugo raz uCiebie - moze diagnostyka jakas? Moze zbadaj sobie trombofilie ? mozna test w necie kupic... pakiet na trombofilie... moze trzeba heparyne wtedy tez dolaczac...
Ehh strasznie mi przykro
Ale nie poddawaj sie!!!
 
Jestem w szpitalu już po lyzeczkowaniu. Przygotowali nam materiał genetyczny i mąż zawiozl na badanie do instytutu genetyki. Jeśli tu nie będzie przyczyny to chyba będę badać jeszcze swój kariotyp.
Boję się że to ja zawinilam, że to przez gorączkę która miałam przez kilka dni ok 3 tyg temu.
Rety strasznie mi przykro:(((( nie takiej wiadomosci sie spodziewalam :((
Kurde to deugo raz uCiebie - moze diagnostyka jakas? Moze zbadaj sobie trombofilie ? mozna test w necie kupic... pakiet na trombofilie... moze trzeba heparyne wtedy tez dolaczac...
Ehh strasznie mi przykro
Ale nie poddawaj sie!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry