reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Po luteinie mnie mdliło .
Ja dopiero jutro pierwszy raz w tym cyklu monitoring dlatego się trochę denerwuje.
Dziewczyny jestem tydzień po aid. Odczuwam mdłości, zawroty głowy i senność najczęściej po południu. Biorę luteine dopochwowo, z ulotki wynika że takie mogą być skutki uboczne. Czulyscie się tak po luteinie?
 
reklama
Kiedy testujesz? Może już była implantacja i to są pierwsze jej oznaki[emoji3] trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
Dziewczyny jestem tydzień po aid. Odczuwam mdłości, zawroty głowy i senność najczęściej po południu. Biorę luteine dopochwowo, z ulotki wynika że takie mogą być skutki uboczne. Czulyscie się tak po luteinie?
 
Dlaczego dopiero teraz masz monitoring? Ja w obu podejściach do aid miałam pierwszy monitoring najpozniej w 3 dniu cyklu a potem jeszcze dwie wizyty co ok 4 dni
11-12 dzień cyklu właśnie nie wiem jak liczyć bo 15 maja miałam dlikatne plamienia przy podcieraniu a 16 się rozkrecila @
 
Za pierwszym podejściem w 15 dniu a teraz w 12
Mi ginekolog kazał przyjść między 11-12 dc na monitoring [emoji20] jutro mi wypada tak w sumie 12 dc .ja zawsze długie cykle 31 d ale drugi cykl jest na clo i pewnie będzie krótszy ,no zobaczymy jutro jak tam na dole wygląda oby jajka wytrzymały bo aid chyba najszybciej we wtorek rano.
 
reklama
Hmmm.... mój lekarz od 3 dnia cyklu obserwował pęcherzyk jak rośnie jaki ma przyrost w mm od jednej do drugiej wizyty bo w razie co mógł no zwiększyć dawkę gonalu
Mi ginekolog kazał przyjść między 11-12 dc na monitoring [emoji20] jutro mi wypada tak w sumie 12 dc .ja zawsze długie cykle 31 d ale drugi cykl jest na clo i pewnie będzie krótszy ,no zobaczymy jutro jak tam na dole wygląda oby jajka wytrzymały bo aid chyba najszybciej we wtorek rano.
 
Do góry