reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
A ja dziś zrobiłam sobie progesteron z ciekawości (7-8dpo) i wyszedł mi prawie 19. W życiu takiego nie miałam i głupia, głupia nadzieja zaczyna kiełkować [emoji57]
 
Nie glupia:) nadzieja dodaje skrzydeł, a jak będziesz pozytywnie nastawiona to też będzie lepiej
A ja dziś zrobiłam sobie progesteron z ciekawości (7-8dpo) i wyszedł mi prawie 19. W życiu takiego nie miałam i głupia, głupia nadzieja zaczyna kiełkować [emoji57]
 
Dopóki go nie ma to nie nastawiaj się negatywnie. Głowa do góry. Ja też teraz staram się tak nie przeżywać, trochę się zdystansowac. Ale wiem po iui dwa tyg czekania na ewentualną @ będą się ciągnąć w nieskończoność i też będę panikowac co chwile
Teraz trochę głupia bo już czuję jak okres idzie [emoji6]
 
Wracacie do gry w tym cyklu?

To był mój ostatni naturalny cykl przed IUI, teraz 2 miesiące przerwy w staraniach i w sierpniu już zabieg. Miałam podejść na lajcie ale ten progesteron mnie nakręcił. [emoji4]
 
A przypomnij mi tylko Kochana czemu musicie mieć przerwę?
Tak od razu w pierwszym cyklu po poronieniu działamy dalej. Jutro mam kolejna wizytę minitorujaca cykl. Jak dobrze pójdzie to w przyszłym tyg będzie iui
Wracacie do gry w tym cyklu?

To był mój ostatni naturalny cykl przed IUI, teraz 2 miesiące przerwy w staraniach i w sierpniu już zabieg. Miałam podejść na lajcie ale ten progesteron mnie nakręcił. [emoji4]
 
reklama
A przypomnij mi tylko Kochana czemu musicie mieć przerwę?
Tak od razu w pierwszym cyklu po poronieniu działamy dalej. Jutro mam kolejna wizytę minitorujaca cykl. Jak dobrze pójdzie to w przyszłym tyg będzie iui
No to trzymam kciuki za ten cykl [emoji110][emoji110][emoji110]

A ja mam 2 wyjazdy zaplanowane w lipcu - jeden lot, co prawda krótki, ale zawsze i 2 długie podróże samochodem, więc już chcę się cieszyć tymi wyjazdami i mieć czystą głowę [emoji4]
 
Do góry