reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
W poniedziałek bede powtarzać test. Kupię jakiś inny.
Wedlug aplikacji 30 kwietnia, ale owulacja byla dosc wczesnie wiec i okres powinien byc ok 26-27 dc
 
reklama
Tak ale cylk miałam stymulowany
Mam do was dziewczynki pytanie staramy się od ponad roku, wczoraj byliśmy u lekarza i niestety ale mój kochany ma " obniżoną dojrzałość i funkcje fizjologiczna plemników" więc zaproponowano nam IUI na cyklu naturalnym. I moje pytanie jest takie czy ktoś miał tak? Udało się przez IUI?
 
To mój pierwszy cien w zyciu wiec jestem z lekka oszolomiona. Ale tez mysle realnie i wiem ze po takim czasie od owulacji kreska powinna być mocniejsza.
Mam kilka tabletek luteiny jeszcze, wiec wezmę ja do poniedzialku i rano powtórzę test. I zobaczymy, choc nie nastawiam sie na nic. Bo sama widzialam takie cienie z których byly pozniej okresy.
Wczoraj przy pobraniu krwi na kolejną betę rozmawiałam z pielęgniarka o tym jaki test mi wyszedł, że ledwie co było widać druga kreskę, a ona mówi że ta druga kreska w zdecydowanej większości pozytywnych wyników taka wychodzi
 
No niestety w Holandii nie ma takiej choroby, nie badają tego i nie klasyfikują ☹️ mogę pokazać wyniki mojej endo bo mam wizytę 2 maja kiedy będziemy patrzeć na wyniki tsh itp wtedy dowiem się czy mam zielone światło do ivf
Szkoda że w pl nie poszłaś do Endo prywatnie... Bez problemu byś dostała metformine... Tymczasem dieta z niskim IG i ruch min 150 min tygodniowo zmniejszyć stres wysypując sie!
 
reklama
Do góry