reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witam wszystkie Nowe Kolezanki. Moje Dawne tez ;-) wróciłam do "gry". Pisałam wam o żylakach wykrytych u męża. Był u lekarza i okazało się ze to 1 stopien i należy powtórzyć usg (tym razem Dopler). Za 3 tyg będzie decyzja czy warto operować czy nie. Tyle z nowości. Te Dziewczyny które znają mnie dłużej znają moja historie ;-) teraz jest nas tu bardzo dużo i ciężko wszystko zapamiętać. Tak czy siak trzymam kciuki za każdą z Was.

No to do przodu!
Moze okaze sie ze po zaopiekowaniu sie tematem meza juz zadne iui nie bedzie potrzebne i za to kciukasy! Niech sie szybko okaze!!!
Cierpliwa kobietka jestes[emoji8]
 
reklama
Dziewczyny, napiszcie mi proszę jak się przygotować w cyklu do IUI. W którym dniu pierwszy monitoring, ile wcześniej robilyscie badania itp. Mi owu wypada w okresie majówkowym, więc obawiam się że się nie uda w najbliższym cyklu [emoji3525]

A jak tam biopsja?
Majowka nie majowka - dzialamy[emoji3][emoji3][emoji3] moze normalnie pracuja 2 maja i koniec kwietnia,
Kto wie. A moze owu dostosuje sie do
majoweczki[emoji1303][emoji1303][emoji1303]
 
Dziewczyny, napiszcie mi proszę jak się przygotować w cyklu do IUI. W którym dniu pierwszy monitoring, ile wcześniej robilyscie badania itp. Mi owu wypada w okresie majówkowym, więc obawiam się że się nie uda w najbliższym cyklu [emoji3525]

Ja jak mialam na naturalnym cyklu to nawet jakos 15 dc wizyta, wyszlo ze jest
pęchol, nastepniego dnia iui i tyle z monitoringu:) albo kazal mi lekarz test owulacyjny zrobic c.learblue elektroniczny i potem dzwonic i jechac na wizyte i ew. Iui.
Jak masz swoje cykle ok to wiele nie trzeba. Ale badania musisz wczesniej zrobic...;)
Te z listy w danej klinice
 
Witam wszystkie Nowe Kolezanki. Moje Dawne tez ;-) wróciłam do "gry". Pisałam wam o żylakach wykrytych u męża. Był u lekarza i okazało się ze to 1 stopien i należy powtórzyć usg (tym razem Dopler). Za 3 tyg będzie decyzja czy warto operować czy nie. Tyle z nowości. Te Dziewczyny które znają mnie dłużej znają moja historie ;-) teraz jest nas tu bardzo dużo i ciężko wszystko zapamiętać. Tak czy siak trzymam kciuki za każdą z Was.
Super ! [emoji3590] Jakie plany ? IUI ?
 
Albo za szybko podawali kontrast albo były małe zrosty i je porozrywali albo jesteś mega wrażliwa....

Na ostatniej wizycie lekarz twierdzil ze u mnie to nie do konca on by obstawal ze jest endometrioza. Po tym transferze jak sie nie uda to chyba zazycze sobie histeroskopie... on mowi ze ew bole to sa przed okresem typu pms a ja nic takiego nie mam. Mam tylko w dniu okresu ale rzadko tez. Zero plamien.
Wiec nic juz nie rozumiem:/
 
A jak tam biopsja?
Majowka nie majowka - dzialamy[emoji3][emoji3][emoji3] moze normalnie pracuja 2 maja i koniec kwietnia,
Kto wie. A moze owu dostosuje sie do
majoweczki[emoji1303][emoji1303][emoji1303]
Na to liczę [emoji3] na razie czekam na okres jeszcze jakieś 10 dni chociaż już czuję PMS [emoji849] biopsja miała być cienka igła, a jednak była gruba, więc mam siniaka na pół cycka. Ale lekarz stwierdził, że na raka to nie wygląda więc w miarę spokojnie czekam na wynik [emoji4]
 
Ja jak mialam na naturalnym cyklu to nawet jakos 15 dc wizyta, wyszlo ze jest
pęchol, nastepniego dnia iui i tyle z monitoringu:) albo kazal mi lekarz test owulacyjny zrobic c.learblue elektroniczny i potem dzwonic i jechac na wizyte i ew. Iui.
Jak masz swoje cykle ok to wiele nie trzeba. Ale badania musisz wczesniej zrobic...;)
Te z listy w danej klinice
Tak, lista czeka i gotowa [emoji4] ale poczekam jeszcze z badaniami do 29 kwietnia do Endo żeby zobaczyć czy z hormonami jest ok.
 
Na to liczę [emoji3] na razie czekam na okres jeszcze jakieś 10 dni chociaż już czuję PMS [emoji849] biopsja miała być cienka igła, a jednak była gruba, więc mam siniaka na pół cycka. Ale lekarz stwierdził, że na raka to nie wygląda więc w miarę spokojnie czekam na wynik [emoji4]

A kiedy wynik? Za 3 tygodnie??
Kciuki trzymamy
Na pewno to tylko formalnosc[emoji1303][emoji1303][emoji1303]
 
reklama
Do góry