reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Aa to chyba ze tak [emoji853] teraz zaczynam nowy cylk staran z mniejsza dawka ?

No najpierw usg w 3dc zobaczyć czy nie ma torbieli po tamtych....potem niższe dawki zastrzykow i iui jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Jedyna opcja jeśli chodzi o zapłodnienie to ta możliwość ze lekarz w pl widział już płyn w zatoce i to zbliżenie po okresie.... potem już nie było opcji.
 
może to przez tą ilość jajec takie objawy? w końcu jaja mają wpływ na hormony a hormony na nas... jeśli to hormony to pij dużo i sikaj a przejdzie troszkę
 
No najpierw usg w 3dc zobaczyć czy nie ma torbieli po tamtych....potem niższe dawki zastrzykow i iui jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Jedyna opcja jeśli chodzi o zapłodnienie to ta możliwość ze lekarz w pl widział już płyn w zatoce i to zbliżenie po okresie.... potem już nie było opcji.
A niech się stanie cud :D
 
No u mnie pomału się rozkręca ale nie ma żywej krwi i bądź tu mądry... czy już mam liczyć cykl czy czekac. Zobaczę jak to będzie wyglądać jutro a na razie to zbieram się do pracy
 
No u mnie pomału się rozkręca ale nie ma żywej krwi i bądź tu mądry... czy już mam liczyć cykl czy czekac. Zobaczę jak to będzie wyglądać jutro a na razie to zbieram się do pracy
Ja tez nigdy nie wiedziałam jak liczyć i trzech różnych lekarzy mi mówiło, że od krwawienia liczyc i jak np zacznie sie wieczorem to juz liczyc nastepnego dnia.
 
reklama
Do góry