reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Plamien nie mam, tylko pozostałości po wczorajszym,.. brzuch mnie nadal boli. Czekam... myśle ze mi przejdzie. Leżę cały dzień - wszyscy koło mnie skakaja i jedynce co mogę zrobić to sięgnąć po szklankę herbaty [emoji52]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Ja mimo.wszystko podjechalabym do szpitala nawet nie swojego po co się tak męczyć a nie wiadomo z czego to.

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
@SOSENKA90 kochana jak nie ma skurczy to lez i się nigdzie nie ruszaj ! Teraz najważniejszy jest odpoczynek , wstawaj tylko do toalety .. możesz lykac zwykłą nospe 3x2 .. po co mają Ci tam gmerac teraz.. teraz potrzebny Ci jest spokój i odpoczynek! Ważne, że nie ma skurczy .. I nogi połóż wyżej na poduszce :* będzie dobrze ✊ a badalas progesteron ?
 
@nuna85 jak u Ciebie?
@cikulinka odzywaj się do nas częściej :)

Dziewczyny, będę uzupełniać kalendarz, co gdzie dopisać?

Cześć, żyje. Czytam was. Życzę wszystkim jak najlepiej. Jutro 1.03 jade na monitoring I po recepty 11 dc. Jestem na naturalnym. Oczywiście starania będą. Ale wyniki słabe więc liczę na iui już po laparo I na gonadropinach. Szykuje się do laparoskopi. 27 zjawiam się w szpitalu na zabieg.
Cześć justynasz. Tak długo cie nie było, że myślałam, że już sie udalo.
 
Co prawda w południe się szykowałam już do szpitala wiec w razie czego jestem gotowa. Dobrze ze nie ma plamien


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Napisz proszę czy Twój lekarz cokolwiek Ci odpisal. Najlepiej lez i odpoczywaj,tylko jak nie przestanie Cie boleć to może jednak pojechac? No bo wiesz,mimo wszystko będziesz się martwić,druga nocka z głowy,a Ty teraz stresów raczej nie potrzebujesz. Zrobisz jak uważasz, myślę o Tobie cieplutko:-)
 
Odpowiadam po kolei- progesteronu nie badałam, lekarz nie zlecał, myślałam o tym wczoraj nawet ....
lekarz nie odpisał, nie dzwoniłam do niego nawet... trochę tkwię w zawieszeniu. Niby jest ok, ale myśli robią swoje. Nie jest to ból jakiś nie do wytrzymania, teraz leżę i po prostu czuje ten brzuch... najgorzej jak wstaje. Do jutra jak mi nie przejdzie to zadzwonię do niego, ale wiem ze usłyszę „ nie przejmuj się, jak nie masz krwawienia to jest to normalne, teraz wszystko się tam musi ułożyć.. zwiększ duphaston do 3x1”


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Odpowiadam po kolei- progesteronu nie badałam, lekarz nie zlecał, myślałam o tym wczoraj nawet ....
lekarz nie odpisał, nie dzwoniłam do niego nawet... trochę tkwię w zawieszeniu. Niby jest ok, ale myśli robią swoje. Nie jest to ból jakiś nie do wytrzymania, teraz leżę i po prostu czuje ten brzuch... najgorzej jak wstaje. Do jutra jak mi nie przejdzie to zadzwonię do niego, ale wiem ze usłyszę „ nie przejmuj się, jak nie masz krwawienia to jest to normalne, teraz wszystko się tam musi ułożyć.. zwiększ duphaston do 3x1”


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
To zwiększ duphaston nawet jak możesz to do 3x2 .. mi tak kazała jak mi spadł ale u mnie się obylo bez krwawienia i plamien .. wiem że się stresujesz ale na tym etapie już nic nie zdzialasz i teraz tylko trzeba czekać:* lez odpoczywaj, wstawaj aby siusiu :* :) bede za Ciebie trzymała kciuki !!
 
Odpowiadam po kolei- progesteronu nie badałam, lekarz nie zlecał, myślałam o tym wczoraj nawet ....
lekarz nie odpisał, nie dzwoniłam do niego nawet... trochę tkwię w zawieszeniu. Niby jest ok, ale myśli robią swoje. Nie jest to ból jakiś nie do wytrzymania, teraz leżę i po prostu czuje ten brzuch... najgorzej jak wstaje. Do jutra jak mi nie przejdzie to zadzwonię do niego, ale wiem ze usłyszę „ nie przejmuj się, jak nie masz krwawienia to jest to normalne, teraz wszystko się tam musi ułożyć.. zwiększ duphaston do 3x1”


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Sama znasz najlepiej swój organizm i bedziesz wiedziała co robić. Znam masę dziewczyn które miały podobnie i urodziły zdrowe dzieciaczki:-)3-maj się i odpoczywaj
 
Odpowiadam po kolei- progesteronu nie badałam, lekarz nie zlecał, myślałam o tym wczoraj nawet ....
lekarz nie odpisał, nie dzwoniłam do niego nawet... trochę tkwię w zawieszeniu. Niby jest ok, ale myśli robią swoje. Nie jest to ból jakiś nie do wytrzymania, teraz leżę i po prostu czuje ten brzuch... najgorzej jak wstaje. Do jutra jak mi nie przejdzie to zadzwonię do niego, ale wiem ze usłyszę „ nie przejmuj się, jak nie masz krwawienia to jest to normalne, teraz wszystko się tam musi ułożyć.. zwiększ duphaston do 3x1”


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
Tylko że krwawienie/plamienie to nie zawsze niski progesteron...
Może być krwiak, może być polip, nadzerka...Nic z tych rzeczy dr nie zauważył u Ciebie?

Napisane na LG-H870 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie, wczoraj na usg wszystko było ok, endometrium wzorowe... nic nie wskazywało na takie komplikacje. No nie wiem... czuje się bez zmian, czasem coś zakłuje, czasem boli mocniej, czasem mniej...

Dziękuje dziewczyny za rady, do wszystkich staram się stosować [emoji8]


Wysłane z iPad za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry