reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Trzymam kciuki za te bety wysokie bardzo mocno! [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie, nie przestałam wierzyć...
większość z was mówiła ze wyglada to na ciąże biochemiczna ... być może.
Tak z drugiej strony jak się będę tak spinać to na dobre mi to nie wyjdzie... nie chce się już stresować. Co ma być to będzie. Betę i tak będę miała w poniedziałek wiec co to zmieni?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Choćby nawet to ( tak jak.w. moim przypadku) że jeżeli beta spadła to okres przyjdzie możesz mi wierzyć lub nie ale w myślach masz zakodowane że coś jest ale nie wiadomo co i stąd opóźnienie @ ja miałam tak zawsze przed beta
A najdalej dzień po przychodziła @. Ty możesz mówić że się nie nastawiasz ale organizm sam przyjął tryb "ciaza " i stąd opóźnienie. 2.5 roku walczę i siebie z takim czymś i ilekroć bym nie robiła bety zawsze po niej jak jest zerowa przychodzi od razu @ tak jesteśmy skonstruowane. Szkoda wielka szkoda że nie zrobiłaś. Każda z nas tu liczyła na to że zrobisz bo właśnie dużo może zmienić dzień w ta czy w tą w Twoim przypadku.


Pytanie z innej beczki wracam do pracy w poniedziałek oczywiście trafię na 3 nocki po 12h i teraz dziewczyny co robić. Jak wrócę poproszę o zmianę stanowiska na lżejsze bez dzwigania chociaż różnie w necie pisze że trzeba się oszczędzać mój gin mówi żeby żyć normalnie jak gdyby nigdy nic. I teraz nie wiem bo jak zaryzykuję wolnym to jest szansa że mnie wypierdziela z roboty na chorobowym a znowu boję się tego dzwigania co mam robić....nastawiona jestem że wracam postaram się oszczędzać ten tydzień tylko boję się że coś się stanie. No i jak zostanę dłużej w domu to dupa będzie nie kasa stracę wszystkie benefity a jak będę znowu chciała podejść to nie uzbiera bo nie będzie lewych pieniążków....Jestem w czarnej dupie

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
Nie, nie przestałam wierzyć...
większość z was mówiła ze wyglada to na ciąże biochemiczna ... być może.
Tak z drugiej strony jak się będę tak spinać to na dobre mi to nie wyjdzie... nie chce się już stresować. Co ma być to będzie. Betę i tak będę miała w poniedziałek wiec co to zmieni?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Choćby to że jeśli to biochemiczna to musisz weryfikować czy beta spada albo nie rośnie np. Organizn ludzki jest jedną wielką tajemnicą i nigdy nie wiesz jak się zachowa. Po drugie, jeśli to biochemiczna to po co na darmo faszerować się lekami jeśli np spadła już? A tak szybciej nowy cykl nowe nadzieje, nie obraz się ale troszkę to nieodpowiedzialne...

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane mocne kciuki za dzisiejsze bety i piękne przyrosty [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] czekam na piękne wieści [emoji4][emoji4]

Napisane na RNE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy wy to rozumiecie ze wyniki będą w poniedziałek??? Nie mogę do tego czasu przerwać leków! W poniedziałek pojadę do Katowic i będę miała wynik na miejscu !!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja nie zakładam czarnego scenariusza ... biochemiczna, pozamaciczna ... nie szukam problemów na sile!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja nie zakładam czarnego scenariusza ... biochemiczna, pozamaciczna ... nie szukam problemów na sile!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ej ale czego się denerwujesz...po co te nerwy nikt Ci nie chce na źle. Wyniki w poniedziałek to znaczy że kiedy wykonasz w poniedziałek? A dlaczego nie dzisiaj na cito? Nie wiem skąd u Ciebie takie podejście bo nie chodzi o szukanie tego czy to poza maciczna czy biochemiczne ale żeby wiedzieć na czym się stoi ( zawsze można zadzwonić do gin z wynikami np. Dzisiaj gdybyś je miala) i powiedzieć że beta była ale się zbyla czy możesz przerwać luteine....nie wiem czego się od razu denerwujesz....

" kto nie walczy ten nie niańczy "
 
reklama
Sosence chodzi o to, że dzisiaj nie ma możliwości zrobić badania na cito i wyniki tak czy tak będzie miała w poniedziałek, bo jej laboratorium nie zrobi na szybko badań. A w poniedziałek ma możliwość podjechac do Kato i wtedy zrobi badania i zaraz będą wyniki w klinice.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry