reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
To tak jak u nas [emoji4] jestem po dwóch IUI. teraz jesteśmy na etapie testów genetycznych, może spróbuj, wystarczy skierowanie od internisty i znaleźć poradnie. Można też prywatnie ale to spore koszty.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Możesz mi napisać jakie testy genetyczne robicie? Bo my też wybieramy się do genetyka
 
reklama
To bylo moje pierwsze iui. Miałam je na cyklu naturalnym. Nie dopytywałam się o wielkość pęcherzyka. Lekarz dzień wcześniej zrobił mi usg i powiedział że następnego dnia jest ten idealny moment. W dniu iui nie miałam już usg... myślicie, że powinnam? Że jednak się nie strzelili?
Generalnie uważam, że ginekolog jak najbardziej powinien zrobić USG przed iui żeby zobaczyć co tam się dzieje, i właśnie o to mi chodziło w moim pytaniu na jakim pęcherzyku miałaś iui, nie chodziło mi o jego wielkość, a o to, czy iui była na pękniętym czy nie. Skoro lekarz nie zrobił Ci nawet USG to sama nie wiesz :| Ja swoją pierwszą też miałam na naturalnym ,mimo, że mam swoją owulację, ale te stymulowane są bardziej 'podkręcone'
 
Jakoś nie potrafię się odnaleźć w grupie po IFV. Tu mi jakoś kameralnej ;) byłam dziś na wizycie u anestezjologa (oczywiście dodatkowo polecają akupunkturę + 120zł)
Wyniki emka kariotyp oraz nosicielstwo mukowiscydozy ok. (kamień z serca) ja czekam na @ (po tabletkach anty I w dalszym ciągu zastrzyki co drugi dzień gonapeptyl i od 22.01 stymulacja.
 
Jakoś nie potrafię się odnaleźć w grupie po IFV. Tu mi jakoś kameralnej ;) byłam dziś na wizycie u anestezjologa (oczywiście dodatkowo polecają akupunkturę + 120zł)
Wyniki emka kariotyp oraz nosicielstwo mukowiscydozy ok. (kamień z serca) ja czekam na @ (po tabletkach anty I w dalszym ciągu zastrzyki co drugi dzień gonapeptyl i od 22.01 stymulacja.
Tak, żeby tam śledzić wątek trzeba by było być non stop pod telefonem [emoji3]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakoś nie potrafię się odnaleźć w grupie po IFV. Tu mi jakoś kameralnej ;) byłam dziś na wizycie u anestezjologa (oczywiście dodatkowo polecają akupunkturę + 120zł)
Wyniki emka kariotyp oraz nosicielstwo mukowiscydozy ok. (kamień z serca) ja czekam na @ (po tabletkach anty I w dalszym ciągu zastrzyki co drugi dzień gonapeptyl i od 22.01 stymulacja.
Ja estem po in vitro a i tak wole byc na tym watku :)
 
Jakoś nie potrafię się odnaleźć w grupie po IFV. Tu mi jakoś kameralnej ;) byłam dziś na wizycie u anestezjologa (oczywiście dodatkowo polecają akupunkturę + 120zł)
Wyniki emka kariotyp oraz nosicielstwo mukowiscydozy ok. (kamień z serca) ja czekam na @ (po tabletkach anty I w dalszym ciągu zastrzyki co drugi dzień gonapeptyl i od 22.01 stymulacja.

Mam to samo [emoji6] dziewczyny są tam miłe ale jest tam tyle różnych informacji i osób, ze się gubię [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry