reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Cześć cikulinka, ściskam, nadal jedziemy na jednym wózku.
Mam do was dziewczyny prośbę. Jak to jest z refundacją leków do ivf.
Bo teraz dostałam zastrzyki które mogą być refundowane do 3 cykli. Z 360 zł. na 36 zł. Ale czy tracę wtedy refundacje przy ivf? I ile kosztują leki do ivf?
Tak, masz wtedy 2refundacje. Ja za leki refundowane już wszystko wydałam ponad 2tys tylko ja miałam bardzo duże dawki leków. Wiekszość dziewczyn mieści sie w ok 1000-1500 max
 
reklama
"Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa,
żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować.
Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń,
złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.,,



9 - Jolancik - wizyta u nowego lekarza
9 - Candygirl600 - Beta HCG
10- Evelevel - wizyta u nowego lekarza
16 - Ewa199 - monitoring cyklu
17-18 Nuna85 -termin spodziewanej @

Nigdy się nie poddawaj. Nigdy, nigdy i jeszcze raz nigdy!!!!
[/]




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny w październiku będziemy podchodzić do drugiej iui, tym razem na cyklu stymulowanym, moja lekarka powiedziała, że to zwiększy trochę szansę. Czy możecie podzielić się doświadczeniami? Czy faktycznie cykl stymulowany może w końcu zakończyć się sukcesem?
 
Dziewczyny w październiku będziemy podchodzić do drugiej iui, tym razem na cyklu stymulowanym, moja lekarka powiedziała, że to zwiększy trochę szansę. Czy możecie podzielić się doświadczeniami? Czy faktycznie cykl stymulowany może w końcu zakończyć się sukcesem?
Oczywiście! Mój się zakończył szczęśliwie. Pecherzyk wtedy jest "mocniejszy".
 
reklama
Cześć dziewczyny właśnie wróciłam od lekarza. Dziś przypada mi 14 dc a pęcherzyk ma jakieś 13 mm i endo ładne, póki co stwierdził że nawet śluz nie jest płodny, mamy się starać naturalnie bo pęcherzyk powinien pęknąć za 2-3 dni. Od następnego cyklu przepisał mi troche nowych leków (w tym coś na cukrzyce- której nie mam i na stymulacje clo 2x1 od 5-11 dc. ) Jak po tym nie będzie ciąży to na jesień czeka mnie laparoskopia by sprawdzić jak się ma moja endometrioza, bo na dzień dobry zapytał czy wcześniej brałam jakiś lek (wymienił nazwe ale nie pamiętam) by zachamować czy spowolnić jakoś tak powiedział.
Wyszłam z gabinetu z lepszym nastawieniem i licze na cud, lecz może prędzej po tej operacji będą większe szanse ;)
 
Do góry