reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Cześć dziewczyny, chciałabym do Was zwrócić się z prośbą o poradę. Wiem, ze informacji na ten temat jest wiele jednak z przed kilku lat. Więc do rzeczy, staramy się z mężem od ponad dwóch lat o maluszka. Okazało się, ze mamy problem z nasieniem. Jest mało żywych plywaczkow i są mało ruchliwe. Na chwilę obecną androlog zalecił kurację acc i selenem jeśli nic się nie poprawi to przejdziemy na hormony i kolejnym wyjściem ma być iui i tu pojawia się moje pytanie czy jest sens iui przy małej ilości plemników (4 mln/ml z czego ruch postepowy szybki 2% a ruch postepowy zwolniony 11 %). Z góry dziękuję za odpowiedź :-)

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam!
Kath, ściskam Cię mocno i Ty tak samo mocno ściskaj Kropka! &&&&&&

Bertha, winko pomogło na endo :) Odpoczniesz po laparo, zregenerujesz umysł i ciało i wrócisz do walki.
Za Ciebie też kciuki &&&&

Nie odniosę się do wszystkich, ale kibicować nie przestaję. Czytam z doskoku, więc poprawiajcie jakby w kalendarzu coś nie grało lub pojawiły się błędy. Postaram się wkrótce ogarnąć :) :) :) :)
 
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

PAŹDZIERNIK

19 - Pyreczka - wizyta kontrolna
20/21 - bertha - laparoskopia
23 - cikulinka - test ciążowy
25 - M26 - wizyta kontrolna
26 - vadera - usg III trymestru

LISTOPAD

02 - katharina - ciążowa wizyta kontrolna
03 - katharina - I badania prenatalne
 
Witaj Rozi. Moim osobistym zdaniem nie ma sensu. Jest to owszem zwiększenie szans , ale w przypadku tak słabych parametrów niewielkie (mieliśmy podobne - jesteśmy po ivf). Oczywiście jest szansa, że za pierwszym razem się uda, tak samo jak jest szansa, że uda się też naturalnie. W końcu to nie tak, że tych plemników nie ma wcale.
My się zastanawialiśmy mocno bo to mniejszy koszt, mniejsze obciążenie dla organizmu (kwesta stymulacji przed) etc... Jednak ponieważ u nas doszło jeszcze kilka innych "drobiazgów" doszliśmy do wniosku, że szkoda czasu.
Ale odpowiedź czy podchodzić czy nie musicie znaleźć tak naprawdę sami. Policzyć za i przeciw. Jeśli tylko parametry nasienia są waszą przeszkodą to automatycznie szanse wzrastają.
Przeczytałam to co napisałam i doszłam do wniosku, że sama sobie zaprzeczyłam:) Ale inaczej teg ująć nie umiem.
 
Dziękuję bardzo za odpowiedź :-) jednak Twoja odpowiedź odzwierciedla mój tok myślenia. Lepiej odłożyć kasę na ivf, bo niestety tani zabieg to nie jest :-/ muszę porozmawiać z lekarzem.

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kath kiedy obchód lekarski?

U mnie w domu paradoks: ja nadal przeziębiona, młody zdrowy a starszy ogon zapalenie oskrzeli... Antybiotyki i areszt domowy. Ciężki tydzień się zapowiada.
 
reklama
Do góry