reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym Twoim życiu!

PAŹDZIERNIK

01 - bertha - test ciążowy
03 - omatko - wizyta u gina
04 - bertha - przewidywany termin @
05 - kath - wizyta kontrolna ciążowa
12 - omatko - wizyta u gina

LISTOPAD
GRUDZIEŃ
 
reklama
Kath no to odpowiedziałaś mi tutaj. trzymaj się kochana. musi być dobrze. który to już tydzień u Ciebie?



M26 a jak ty się czujesz? wpadasz jak burza i nic o sobie nie skrobniesz
 
No wlasnie M26...opowiadaj co u ciebie...
Madzia mam jakas apke na telefonie i pokazuje mi 7t3d...teraz kiedy mam lezec to ten czas biegnie bardzo wolniutko...dobrze ze chociaz wzieli mnie rodzice bo do powrotu M jeszcze 2 miesiace :(
 
Super Katharina że poszłaś do rodziców bo napewno dużo Ci pomogą przy codziennych obowiązkach. Odpoczywajcie :)

U mnie..... Mega do dupy. Okazało się że mam faceta dupka. Oj i wiedziałam że będę smucic. (a to forum nie jest po to żebym je zasmiecala o swoim nieudanym ż.. Więc się nie odzywam). A po za tym koszmarem od wczoraj magiczna 3 przed de mna - 30 tc :) powoli wyprawkę kompletuje. Bardzo chcę już grudzień ;)
 
Super Katharina że poszłaś do rodziców bo napewno dużo Ci pomogą przy codziennych obowiązkach. Odpoczywajcie :)

U mnie..... Mega do dupy. Okazało się że mam faceta dupka. Oj i wiedziałam że będę smucic. (a to forum nie jest po to żebym je zasmiecala o swoim nieudanym ż.. Więc się nie odzywam). A po za tym koszmarem od wczoraj magiczna 3 przed de mna - 30 tc :) powoli wyprawkę kompletuje. Bardzo chcę już grudzień ;)
Bardzo mi przykro...mam nadzieje ze nie narobil glupot i sie oddupkuje...zycze ci zeby ciaza przebiegala cudownie a zakupy wyprawkowe daly ci duzo radosci...buzi
 
reklama
M26 tak się składa że też od tego jest to forum. ale jeśli nie chcesz to rozumiem. za Kath powtórzę mam nadzieję ze jest szansa na jego oddupkowanie.
kompletowanie wyprawki to nie lada wyzwanie, jest taki ogromny wybór. choć mi poszło szybko.
jestem tak zakręcona że chciałam zapytać co będzie w grudniu:D
uściski dla ciebie:)
 
Do góry