reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
LIPIEC

14- Vadera -usg
18- Katharina - podgląd
22- Anika-wizyta u gin


SIERPIEŃ

18- Anika- wizyta u gin
Beti- stymulacja do ivf
Buraq - stymulacja do ivf

Lumio, Kredko czekamy na Was :)
Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać.

Są z nami:Buraq, Beti, MagdaM33, anika11, nouvelle, Pyreczka, Lazurytka, Kamisia871, lumia, marzen88, ewikewik, vadera, Katharina203, kredka82, magnolia34, M26, stacy, niebajka, zuzik85:)
 
Ostatnia edycja:
No proszę, 13 mogą być szczęśliwe:)
Marzen: Twoje pasożyty się już tam kształtują. Nie wiem jak Ciebie nerwy trzymają, ale ja dzwoniłam co dzień żeby zapytać jak im idzie:) &&&& za całą 6.
Kath: no i doczekałaś się pierwszego "progu". Teraz będzie z czekaniem już tylko trudniej :D Mocne kciuki za wybitną hodowlę. &&&
Zuzik:ten płacz, cholera wie skąd, też jest w tej knidze wytłumaczony.

Dziewczyny książkowe jak przeczytacie i wypróbujecie to dajcie znać czy działa.
 
Vadera a Ty o której jutro masz wizytę?
A co do nerwów to chyba jeszcze znieczulenie trochę daje po głowie bo czuję się skolowana :)
Od jutra się zacznie
 
Marzen - to musi być szczęśliwa 7. Trzymam kciuki za to by się wszystko udało.

Kath - ja też miałam puregon, mam nadzieję że na Ciebie też zadziała tak dobrze.

Zuzik - no niestety taki płacz najgorszy.
 
Marzen nie moglam napisac wczesniej bo mialam kciuki zacisniete:-) no i wierze ze to Twoj czas:-)

Kath teraz moc kumulujemy na Tobie:-)

Witam nowe dziewczyny:-)
I sciskam forumowe staruchy:p

Aaaa no i oczywiscie skomentuje furaminator - chcialaby ktoras koci dywan? Urzadzonko genialne i mimo ze mialam fajne szczotki wczesniej to przy furaminatorze to pikus. Ja mam fioletowy dla krotkiej siersci ale wydaje mi sie ze dla dlugiej tez by dzialal bo przeciez te zeby nie sa az takie dlugie wiec Vadera moze sprobuj??

Poza tym zaczelam przygode z kefirkiem - tym co sama robie z bakterii i nawet da sie wypic jako koktail. Nie wiem czy ktoras miala z tym do czynienia - podobno mega zdrowe no i ja jeszcze sypie do tego koktailu platki owsiane siemie lniane i te ziarenka chia. Chwilowo zrobilam przerwe w witaminach bo mialam wrazenie za zaczynam swiecic w nocy:-)
 
Marzen: na 10, z opóźnieniem może na 10:30 :) Pierwsze kilka dni, licząc od dnia transferu, sa super bo lecisz na relanium :D
A zdradźcie mi na co w takich przypadkach jest acard? Ja nie dostawałam.
Kredko: pewnie masz rację z tą małą różnicą. Jednak wychodzę z założenia, że skoro płacę niemało za oryginał to chcę dostać to za co zapłaciłam. Poza tym zdrzaźnili mnie bo stwierdzili, że nie dostali mojego maila z wyborem więc wysłali losowo (!!!). No żesz, jakby chodziło o wybór koloru:/ Mają mi wymienić, zobaczym.
Kath: widzisz, teraz Ty bedziesz na celowniku. No i czekamy na Beti :)

Lazu : Proof of life ?
 
reklama
Do góry