reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
Aniko na razie pewnie przerwa bo profesorek mówił, że teraz przez 3 miesiace szanse na zaciazenie są o 30 % większe. Pod koniec czerwca mam wizytę I ustalimy dokładnie co dalej. Jeśli profesor będzie się trzymał pierwotnego planu to po przerwie wystartujemy z IUI
 
Aniko na razie pewnie przerwa bo profesorek mówił, że teraz przez 3 miesiace szanse na zaciazenie są o 30 % większe. Pod koniec czerwca mam wizytę I ustalimy dokładnie co dalej. Jeśli profesor będzie się trzymał pierwotnego planu to po przerwie wystartujemy z IUI
jest to dobry plan. nigdy nie wiadomo, jak będzie ;) moja kolezanka zaszła w ciążą w pierwszym lub drugim cyklu po laparo, wiec coś w tym było ;) a już się do iui szykowala!
 
Pyreczko juz ogarniam:-) no a mi to chyba tylko histero zrobia zeby polipa wyciac. Pozyjemy zobaczymy:-) na razie o tym nie mysle bo to jeszcze odlegly temat
 
Witam Was kobietki :)
Byliśmy jeszcze wczoraj wieczorem u lekarza. Obiecywałam sobie, że nie będę tym razem płakać i walczyłam cały dzień, ale w gabinecie mi się nie udało i się pobeczałam:/ Gin powiedział, że może już teraz nas kwalifikować do ivf. Rozmawialiśmy z TZ i plan mamy taki: jeszcze jedna iui (on chce nie ja, ja bym przeszła od razu do pkt 3), potem z miesiąc - dwa przerwy, żeby uspokoić emocje i dać odpocząć głowie, może uda się pojechać nad morze. W tym czasie porobimy dodatkowe badania, bo na wyniki się długo czeka. A potem podejdziemy do ivf, TZ dostał wczoraj dodatkową pracę (zadzwonili do niego jak byliśmy w poczekalni u lekarza) i pomoże nam rodzina (sami już wcześniej zaproponowali - głupio mi w takiej sytuacji, ale przeżyję te dylematy). A jak nic nie wyjdzie, to odpuścimy.. Na adopcję nie mamy szans, bo nie jesteśmy małżeństwem, a nawet jakbyśmy się pobrali to jak staż osiągniemy i przejdziemy całą procedurę, bylibyśmy bardziej dziadkami niż rodzicami, jeśli w ogóle jeszcze ktoś by nas brał pod uwagę. No to tyle... Idę wyrywać chwasty (dosłownie ;) )

Buraq super plan, cieszę się, że od razu się nawinął do Waszych głów, powodzenia Kochana !!!! :) Co do łez, nie zawsze jesteśmy w stanie ich powstrzymać i nie raz lepiej je z siebie "wyrzucić" !!

Aga707
witaj wśród nas :) Tak jak pisała Vadera, skąd aż tyle niepowodzeń ?? znacie przyczynę?

Wiecie co, w sobotę postanowiłam zrobić mojej koleżanki 7 letniej córce niespodziankę i pojawiłam się na jej turnieju tańca:) Ciotka jak to ciotka musiała kupić pluszaka dla małej tancerki :) - jej radość po prostu ogrzała moje serducho :) i te wszystkie małe panienki tańczące, no po prostu uśmiech nie schodził mi z buzi. Potem widok łez jednaj z mam, której córeczka zajęła pierwsze miejsce - i wtedy pomyślałam sobie, że ja kiedyś też będę dumna z mojego dzieciątka !! TAM MUSI BYĆ !!!!
 
Kamisiu, tak będzie :) Też uwielbiam dzieciaki znajomych i przeżywam ich sukcesy/porażki, jeśli chcą się nimi ze mną podzielić (również rozterki sercowe :) to takie urocze). Dobrze, że nie zamykasz swojego serduszka :*

Do mnie wczoraj przed czasem przyjechał @, więc od jutra zaczynam stymulację, podgląd 23-go. Staram się na tym nie skupiać, co będzie to będzie.. A z dobrych wiadomości, moja kicia ma się dużo lepiej, pałaszuje aż miło, odrobiła juz 200 gram! Porusza się już całkiem sprawnie, chociaż czasem się zatoczy.

Marzenko a co tam na wizycie wczoraj?

Aga witaj :)

pozdrawiam Was wszystkie, miłego dnia!
 
Szanowne Panie!

Witam serdecznie,
Jestem studentką II roku kierunku położnictwo magisterskie na Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zwracam się z gorącą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która posłuży mi do opracowania części badawczej pracy magisterskiej. Ankieta bada sferę seksualności, kierowana jest do par leczonych z powodu niepłodności i jest oczywiście w 100% anonimowa. Wypełnienie jej zajmie Paniom kilka minut.

Zachęcam do zaangażowania w poniższe badanie również swoich drugich połówek :-)

Każda odpowiedź jest dla mnie bardzo cenna i za każdą z góry bardzo serdecznie dziękuję!

Link do: Seksualność par leczonych z powodu niepłodności
 
reklama
CZERWIEC
17- Beti- wizyta w klinice
20-Nouvelle- pozytywna beta
22-Pyreczka- kontrola gin.
23- Buraq - podgląd
28- Lazurytka -usg
29-Anika-wizyta u gin prowadzącego ciążę
Katharina- stymulacja do ivf
Ewik- Hsg
Lumio, Kredko czekamy na Was
Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry