reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Staramy się z mężem już 6 lat i jestem po 6 poronieniach. Po 6 poronieniu zrobiliśmy wszystkie możliwe badania u Malinowskiego w Łodzi gdzie wysłał Nas Pawelczyk. Po szczepionkach limfocytami dostaliśmy zielone światło od Malinowskiego. Mąż dodatkowo bierze Merdol przez 10 dni. Pawelczyk wysłał Nas na iui i mam nadzieje , że może pomoże....
 
Aga707, długa walka za wami. Życzę z całego serca powodzenia tym razem od A do Z. A jeśli to nie nazbyt natarczywe pytanie: czy badania wykazały co było przyczyną poronień? Bo skoro do zapłodnienia i implantacji dochodziło to nie był to męski czynnik?
 
CZERWIEC

13- Marzen - wizyta u gin
17- Beti- wizyta w klinice
20-Nouvelle- pozytywna beta
28- Lazurytka -usg
29-Anika-wizyta u gin prowadzącego ciążę
Katharina- stymulacja do ivf
Ewik- Hsg
Lumio, Kredko czekamy na Was
Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pyreczko ?

[/URL]

Żyje :) Dochodzę do siebie i nie mam super wiesci. Macica super, żadnych zrostow czy przegród, gdzieś na "blaszce jajnika" (?) znajdowało się małe ognisko endometriozy,które wycieli. Nie mam jeszcze wypisu,bo nie miałam siły czekać i tak naprawdę wiem tyle ile powiedział mi na miejscu profesorek, a że byłam niemal umierająca to mało co w głowie zakodowalam ;)
Co ciekawe te dziwne wyniki tsh mi się powtórzyly przed laparo i jeszcze anestezjolog kazała zrobić przed samą operacja. Takie same. Czeka mnie zatem wizyta u endokrynologa w trybie przyspieszonym.
 
Pyreczko to Ty laparo mialas dzisiaj??? Dlaczego mi to umknelo?
Ale chyba nie jest tak zle skoro nie ma zrostow itd a to co mieli to wycieli.
Jak dojdziesz do siebie opisz wszystko:-*

Co do tsh to ciekawe dlaczego moglo Ci sie tak zmienic??? No i bede wyczekiwac Twojej wizyty u endokrynologa bo temat mi bliski:-*
 
Kredeczko laparo miałam w zeszła środę. Liczyłam ze znajdą w macicy jakieś zrosty po cc które uniemożliwialy mi zajście w ciąże, wycieli by i po klopocie, a tak jestem chyba w punkcie wyjścia.
Jeśli czeka Cię laparo to nie ma się czego bać. Ja po prostu źle zareagowałam na narkoze. Nacięcia prawie w ogóle nie bolą. Jutro mam ściągane szwy.
 
reklama
Witam
Mam do Was pytania odnośnie inseminacji.
Mam skierowanie na nfz w Poznaniu na polną. Będziemy tam robić iui pierwszy raz tak więc bardzo proszę o cenne rady od dziewczyn, które podchodziły w Poznaniu. Jestem stymulowana lamettą 2 x dziennie od 3 do 7 dnia cyklu i potem ovitrelle. Dostaliśmy skierowanie ze względu na przeciwciała plemnikowe u męża.
Parametry nasienia są dobre, dodatkowo dokarmiam męża profertilem, vit.d i colostrum.
Anika cieszę się że Mała rośnie jak na drożdżach;)

Pozdrawiam
Aga


Aga, dziękuję!

mam nadzieję, że iui się powiedzie i Wasze Maleństwo zostanie w Twoim brzuchu na długie miesiące :*
ja iui na Polnej nie miałam, więc tu nie pomogę, ale pewnie nie różni się bardzo od tych w klinikach. M musi oddać nasienie jakieś 2h przed zabiegiem, potem jest specjalnie preparowane. Tobie zrobią usg, ocenią pęcherzyk (pęcherzyki) i podadzą nasienie. Jest to bezbolesne i szybkie. Po dostaniesz pewnie jakiś progesteron. mocno zaciskam kciuki!!!! :*
 
Do góry