reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Kredko nie chce myśleć o pójściu do psychologa... bo on mi dziecka nie zrobi :D a tylko tego pragnę. Tak na serio to nie jest tak, że jestem kłębkiem nerwów tylko po prostu jestem przerażona bo po prostu nie mam planu B... do tej pory był plan robimy badania i robimy iui i wszystko wskazywało na to, że ten plan się powiedzie, po pierwszej pomyślałam, że może nie trafiliśmy (zwłaszcza, że ten kwas foliowy miałam obniżony), przy drugiej wszystko wyglądało ekstra- i nic, przy trzeciej wszystko wyglądało jeszcze lepiej i na razie czekam... ale w razie "gdyby" to nie mam planu B :( Mam po prostu straszny natłok myśli, bo nie chcę tak żyć jak teraz bo odczuwam ogromną pustkę i nic mnie już nie cieszy... po prostu chcę mieć dla kogo żyć, chcę mieć kogoś kogo będę kochała ponad życie, chcę mieć kogoś kto będzie mnie przyprawiał o ból głowy, przez kogo będę mieć więcej zajęć i zmartwień....
Vadera ja już dawno mojemu M mówiłam, że jak zajdę w ciążę to przez 9 miesięcy będę leżeć z nogami do góry żeby przypadkiem dziecko nie uciekło :) a jak się urodzi to faktycznie pomysł z szafą nie jest głupi :D
Annauk witaj, niestety nie pomogę w pytaniach, które zadałaś bo nie znam żadnego z tych lekarzy, o których piszesz. Co do iui na NFZ to Beti coś pisała, że po 35 roku jest refundowane, ale nie wiem czy wszędzie.

Zuzik co do futrzaka to ja mam Maine Coona takiego 10 kg i w obecnym okresie mam futro wszędzie.... masakra nawet codzienne odkurzanie nie pomaga. Ale mój M przedwczoraj kupił takie urządzenie Furminator, i super sprawa. Wyczesuje kotu ten martwy podszerstek jak wziął naszego w obroty to mało co z niego zostało. Wyczesał drugiego kota :D W każdym razie polecam. Dużo mniej włosów zostało do gubienia.
Furminator zamówiony, dzięki. :) Sierściuchu strzeż się! Hrrrr :D:D:D:D
 
Annaok witaj wśród nas, napewno a miarę możliwości i posiadanej wiedzy (a tyle tu mądrych głów) pomożemy :)

Kredko a co innego pozostaje, usiąść i płakać - nie ma mowy (no może czasem ;) ), trzeba walczyć :) !!

Vadera dobrze, że z Maleństwem w porządku :) !! i tak do końca :) a stres będzie zawsze bo nam życie za bardzo dało po tyłku, żeby na luzie to przechodzić ;) ojjj szkoda że do Wro mam kaawałek drogi bo z chęcią bym skorzystała z pomocy :p :p jestem straszny nerwus i od razu chciałabym wszystko umieć więc wkurzam się na siebie, że nie mogę wyczuć rytmu w kłusie (po dwóch spotkaniach z końmi hehe ).

Ewik, rety to już tyle czasu zleciało z tym Twoim czekaniem...kurcze czas mi ucieka...w sumie to już 2 miesiące po porodzie, szook...


Uwierz , że siłą trzymam język/palce na wozy bo ja o stajni potrafię z biegu godzinami rozprawiać. Ale, że to nie miejsce ku temu to tylko zaznaczę, że jakbyś miała kiedyś pytania, których np. nie zdążysz zadać a jazdach to zapraszam:) Pomogę tyle ile sama będę mogła a jak nie będę mogła/umiala to powiem gdzie mogą :)
 
Stacy, Zuzik, Kamisiu, fotę Małej wstawiłam na "Zakwalifikowane do rzadowego ivf" :) dziękuję za miłe słowa - chyba trafił nam się fotogeniczny przypadek :)
Aniko rośnijcie sobie zdrowo z księżniczką :) Poszłam tropem Stacy i wyszukałam zdjęcia Poli - śliczna !!


Zakochałam się....w koniach :) !! spędziłam weekend u męża kuzyna, który ma stadninę koni,oswoiłam się z nimi, zaczęłam jeździć,pomagaliśmy przy codziennych obowiązkach no i zakochałam się no :) Jest tak klacz, która od pierwszego wejrzenia mnie zauroczyła,a w poniedziałek rano się oźrebiła :) no i jak dla mnie to taka psychoterapia, takie wyciszenie i ukojenie bólu chociaż na chwilkę.Były konie a teraz weekend z bronią w ręku hehe, jakoś trzeba sobie pomagać :) o złych dniach nie piszę bo po co negatywne emocje tu przelewać :)

Kamisiu, nawet nie wiesz, jak jestem z Ciebie dumna! jetes dla mnie wzorem pod kazdym względem. wiem, że się powtarzam, ale jest w Tobie dziewczyno taka wola walki, nie poddajesz się i wiem, że dopniesz swego. świetny z Ciebie człowiek! dużo o Tobie myślę! cieszę się, że znalazłaś swoją "niszę" i czerpiesz z tego przyjemność!

NOu, stawiam Cię do pionu! wiem, że nie masz planu B, ale jak będziesz tak zestresowana i poddana (bo tak włąsnie teraz sie prezentujesz), to Kropkowi dobrych warunków nie fundujesz, niestety. zmobilizuj się dla Waszego wspolnego dobra!
Stacy za tydzien w piatek,Poznań Medart,dr.Żak.
Ktoś zna tą klinikę i tego lekarza,na necie różnie piszą :O

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak mi coś właśnie świtało że Anika jest z Poznania :)
Aniko napiszesz coś o tej klinice i doktorku?

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom

Beti Kochana:) no ja Ci wszytsko o tej klinice powiem:) piaty rok znajomosc nam leci, wiec mam co opowiadac :D co prawda moją lekarką jest Kubiaczyk-Paluch, ale wybrany przez Ciebie dr Żak, zajął się nami po pierwszym ivf.
ja u nich nie robiłam ivf, bo nie mieli rzadowki, ale 3iui i prowadzenie ciazy sobie chwalę.
co musisz wiedziec:
Minusy:
- są drodzy
- są spóźnienia i kolejki ;)
-jakby Ci prolutex po tarnsferze przepisali, to nie bierz od nich (200zł). tylko receptę i aptece DOZ kupisz za 149 (a już w innych poznanskich za 200 i wiecej ;/)

Plusy:
- wypasione miejsce (przeniesli się 2mce temu), gabinety itp
- kontakt telefoniczny i smowy z lekarzem non stop
- pracują 7dni w tygodniu od 7do 22 (a zdarza się i dłuzej), swieta nie swieta są do dyspozycji
- panie z recepcji (Szczegolnie p. Iza na rzesach staną, by pomoc)
- w razie nieprzewidzianych wydarzen wizytę załątwiają na cito
- fachowa, kompleksowa pomoc
- bez problemu wypisują L4
- leki do stymulacji kupujesz u nich, bez konieczności biegania po aptekach
- dają 40% znizkę na badania do Diagnostyki w Pozaniu
- zlecają szeroką diagnostykę

a dr Żak - ma specyficzne poczucie humoru, ale jest bardzo kompetentny i pomocny. rozpoznaje pacjentki na korytarzu, nie spieszy się w czasie wizyty, odpowiada na pytania (choć czasem moze Ci się wydawac, ze bagatelizuje pytania). przepisuje leki na znizkę po transferze, no i oczywiscie do stymulacji w trakcie trwania rzadowej refundacji.

to tak teraz mi się nasunęło, jakby co pytaj :)

chętnie pomogę:)
 
reklama
Lumio, specjalnie dla Ciebie i innych forumowych cioć - Polka :)
1464776709-1d1mld.jpeg


ps. nie chciałąm wrzucac, bo sama wiem, że nie kazdemu (w zaleznosci od okolicznosci, stanu ducha, dnia cyklu, fazy ksiezyca etc) miło się na to patrzy ;)
 
Do góry