reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
No lilonka- kciukasy i to mocne!!!!!!!!!!
Magdusia- no to teraz na święta to będziesz miała dzieciątko :-). Trzymam mocno za to kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lindi- :-), ale fajny też jest o babci co się pyta wnuczka co to jest sex, wnuczek taki zmieszany mówi: a to jest tak jakby się babcia najadła ogórków kiszonych i popiła je maślanką. babcia postanowiła to spróbować i tak zrobiła, a że bardzo kościelna była to się ubrała i do kościoła, pech chciał, że ją rozwolnienie po drodze złapało. Babcia do rowa zrobiła co zrobiła idzie dalej i znowu ją złapało to ona znowu do rowa, już prawie dochodzi do kościoła i znowu więc nic tylko na budowę- tam zrobiła co zrobiła i w końcu dotarła do kościoła- niestety na koniec mszy, po której ksiądz się jej pyta: babciu co się stało, babcia zawsze 1 w kościele a dzisiaj to dopiero na koniec mszy, na co babcia: ach proszę księdza to wszystko przez ten sex!!!!@ razy w rowie, raz na budowie i jeszcze mi się chce :-)
 
reklama
Lindi: :D ha ha, super kawał

Lilonka: powodzenia, trzymam &&&&&&&&&, ja też brałam fostimon, ponieważ pęcherzyk nie chciał rosnąć. Dwa zastrzyki. A w tym cyklu trochę inaczej, proszki na zmniejszenie prolaktyny i więcej clo, w czwartek zobaczę jaki to przyniesie efekt.
 
Dziewczyny pochwalcie się która najbliższym czasie testuje:-)


Sylha : kawał jest super , aż się popłakałam ze śmiechu.
 
Ostatnia edycja:
Właśnie przejrzałam swoje badania, czy mam podwyższoną prolaktynę.

I nic z tego nie wynika, gin powiedziała mi, że badania mogę zrobić wszystkie 3 dc i tak zrobiłam, prolaktynę powinno się zrobić 11-12 dc, wyszła mi podwyższona, ale to mogło być przez @.
Znalazłam też również badania na tarczycę i jest w normie.

Ja jeśli wszystko pójdzie dobrze to będę testować w nowy rok, wszystko zależy od moich pęcherzyków, będzie mi smutno jak nic z tego nie wyjdzie w tym miesiącu
 
Ostatnia edycja:
Ja już po :-) naczekałam się dziś strasznie w klinice. Ale najgorsza jest ta niepewność czy w ogóle zrobią IUI. Parametry były podobne do ostatnich - no o 2 mln więcej ale ruchliwość 70% (ostatnio była 80%). Teraz to tylko 12 dni nadziei.
Lindi ja atmosfery świątecznej nie czuje - dzis u nas 9 stopni i deszcz. A o prezenty próbowałam wypytać rodzinkę, ale każdy jakoś się wymiguje od odpowiedzi. Z resztą ja sama nie wiem co był chciała (nie licząc oczywiście 2 kreseczek - ale to się rozumie).
Dzięki wszystkim za kciukasy. Duże buziole dla was dziewuszki :*


em duży kopniak dla pęcherzyków, żeby rosły jak na drożdżach:blink:
 
Witam się piątkowo- wekendowo :-)
My z M kupiliśmy sobie quada i asortyment do niego to już gwiazdkę mamy :-), a resztą rodziny to nie robimy sobie prezentów, po prostu poco kupować pierdoły, jak ktoś coś potrzebuje to kupi sobie sam, robimy dzieciakom prezenty, ale widzę, że u chrześnicy męża to rodzinka robi jakiś wyścig szczurów pod tym względem. Na mikołaja to tam średnia cena prezentów to 100zł- prezenty od kuzynek, ciotek- dziadkowie i rodzice to tak za 2 stówki!!!!!:szok::szok::szok::szok::szok:Aż się boję co to będzie jak ona za 9 lat do komunii pójdzie!!!!!
 
reklama
Iilonka to czekamy n Twoje testowanko. Pewnie będzie prezent na Święta. Trzymam &&&&&&&&&

Sylha fajny prezent sobie zrobiliście :-)
 
Do góry