reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    295
reklama
Tak Aniko:) ale to dlatego, ze od niedzieli naprawde swietnie sie czuje. Taka mialam umowe z N., ze jak coś tylko bedzie nie tak - zostaje w domu. A jak ok, moge jechać. no i nie pcham sie w żadne centrum, korki i mega ruch. To juz zostawiam N. na pozniej;)

Dziewczyny &&&&&& !!!
 
Niebajko Ty nasza ciezarna pozytywna wariatko;-) mowie Ci to musi byc 29:-)

Beti &&&&&& czekam na wiesci:'*

Katharina m juz jest? Trzymaj sie i &&&&&& :-*
 
Obiecujesz?:))))

wiesz jaka mialabym radoche?:))) Na razie lezcie z Krewetka:) przyjdzie czas, ze mi wkropisz:*

Dziewczyny u mnie takie piekne slonce, a w radio o deszczu mowia! Szok!!

Dobrego dnia:)

Kredko, wlasnie pisalam Anice w privie, ze coś czuje tego 29...
 
LUTY

25 - Niebajka - usg, ktg, przepływy
28 - anika - wizyta u gina - kontrola i podglądanie Kropka
29 - marzen - wizyta u gina - test pct

+/- 28 - Niebajka - przywitanie z maleńką ;) szybko i bezboleśnie

MARZEC

01 - M26 -
wizyta u gina przed crio
01 - Beti - wizyta u gina
01 - Pyreczka - monitoring
02 - katharina - wizyta z usg
02 - Kamisia - wizyta kontrolna
04 - zuzik - wizyta kontrola u gina - morfologia i ktg
10 - anika - wizyta u gina - podglądanie Kropka
10 - stacy - wizyta kontrolna u gina - badanie gbs
21 - Pyreczka - konsultacja u profesora
22 - Pyreczka - histeroskopia


+/- 17 - zuzik85 - przywitanie z maleńkim

+/- 29 - stacy - przywitanie z maleńką
 
Ostatnia edycja:
Kciuki za wizytujące dzisiaj &&&&
Za staraczki, planistki, leżące i pracujące.... &&&&

Czy Wy też macie czasami wrażenie, że rodzice traktują Was jakbyście miały 10 lat?...:oo:
 
reklama
@ wlasnie przylazla:-) 28dni mial poprzedni cykl wiec jakbym kupila bilety wczesniej tak jak planowalam to bym byla idealnie i bgm w przyszlym tyg byla w pl. .... no ale co zrobic... umawiam sie na poniedzialek do podziemnego;-)
 
Do góry