reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pole transfer byl 14 więc chyba bezpieczne będzie testować 24.07 -10 dpt. Ty też byłaś na spotkaniu? ojjj to jeszcze bardziej żałuję ze mam 620 km :).
 
reklama
Mileno Ty mnie nie czerwień;) Zapamiętam date( bliska mi) tak jakbym gdzieś we mgle zaginęła znowu...ten awatarowy kot to wlascicielski?
Agaawo wyczulas mnie, tez niecalusna jestem wiec zrobimy to szybko i bez zabezpieczenia:szok:A nad morze sie wyrwij, dziewczyny naprędce ukręcą spotkanie, ja sie bez kolejki dzis wepchlam;)
Aniko super wreszcie Ktoś przeczyta cokolwiek z tego co polecam...moze nie jest akurat ta autorka zbyt ambitna, ale na wakacje super. I sie nie zrażaj po Zamachowcu, pierwsza czesc średnio mi sie podobała.
Smerfeto sprawdziłam swoje hormony tarczycowe z czasu kiedy wykryli mi chorobę, Ag 112, anty tpo 1054, tsh 108. Wtedy mi lekarz powiedział, ze dziwne, ze na nogach sie trzymam. Jak sadze sa to jakies ekstremalne wartości.
Endokrynolog nazywa sie Kumar, jest Hindusem i przyjmuje tez w tej Invikcie pod dworcem.
 
Ostatnia edycja:
A ja dopiero w lozku bo po powrocie musialam jeszcze w pracy zaleglosci ponadrabiac ;) Zastrzyk z Puregonu zapodalam sobie o 23. Baba w aptece dala mi taka wielka strzykawke i igle, ze chyba moglabym w dziure po zastrzyku kolczyk wlozyc. Cale szczescie mialam w domu male strzykawki z igla od Menopuru. Troche sie nagimnastykowalam bo igielka krotka a fiolka od leku waska i podlozna ale dalam rade :) Musze jutro wstac skoro swit, zeby z rana troche popracowac bo od 11-tej dzien dla mnie, czyli fryzjer (farbowanie odrostow i podciecie) i kosmetyczka (pedicure i manicure z francuskim zelem bo mam czerwone i anestezjolog moglaby mnie wygonic z punkcji).

Pole zapomnialas dodac, ze mamy tez niezly sprzet (czytaj aplikator) do wkladania sobie roznych rzeczy w roznych ilosciach tam i owdzie ;) Z aniolkiem to, ze tez akurat Tobie musial sie przytrafic, zla jestem na siebie, ze nie sprawdzilam wczesniej. No ale trzymajmy sie wersji, ze jest wyjatkowy ;) tak samo jak Kicius w kasku. Gdybym ja zobaczyla dziecko w czyms takim nie doszukiwalabym sie powodu medycznego. Serio male rekawice bokserskie przyczepione do wozka rozwieja ciekawskich watpliwosci.

Smerfeta wiesz, ze zupelnie inaczej sobie Ciebie wyobrazalam? Wiedzialam jak wyglada Pole ze zdjec. A Ciebie wyobrazalam sobie z rozwichrzona czupryna, roztrzepana w doslownym tego slowa znaczeniu i w przenosni. A Ty taka delikatna kobietka z uroczym usmiechem :)

Za to genna wlasnie taka jaka sobie ja wyobrazalam, gadatliwa, przesympatyczna mloda dziewczyna, ktorej wszedzie pelno :)
 
Kasik natchnelas mnie z ta wyobraźnią do eksperymentu;)
Podobno pamięć ludzka jest bardzo zawodna i "twórcza". Jest psychiatra, ktorej nomen omen nazwiska nie pamietam, ktora robiła eksperymenty. Były sztucznie zainscenizowane zdarzenia i przypadkowych ludzi pytano potem o to kto, co , jak. I okazywało sie, ze drobna blondynka stawała sie dorodnym szatynem. Otarcie na łokciu broczaca krwią rana. Kwiecista sukienka szarym garniturem itd
wiec ja teraz zbadam własna pamięć, sie nie obrazcie dziewczyny jak pomieszam. Dla mnie samej jest to ciekawe,bo sie pamięcią świadków swego czasu zajmowałam.
Wiec następny post nie o iui ni in vitro!
 
Nie o iui!
Wygladu fizycznego nie opisuje, bo to sie nie tak robi. Tylko ubrania i rzeczy szczególne.
Droga Smerfeta miała jasna bluzeczke, gładką bez napisów czy aplikacji( nawet nie miała tam Kocham Lechię), z krótkim rękawkiem. Padnę z wrażenia jezeli cos tam jednak było...
Spodnie w kolorze miedzy niebieskim-turkusowym -seledynowym. Proste, bez udziwnień. I teraz mam dylematy, bo nie wiem czy był pasek, a zdaje sie, ze jakis mamy był...i drugi zdaje mi sie, ze spodnie miały zawinięty koniec nogawki w mankiecik, a moze to tylko wyobraźnia...
Do tego buty to płaskie sandalki, idealnie kolorystycznie dobrane do spodni. Z drobnych pasków, gesto tez tam były jakies metalowe ozdobne ćwieki.
Oprawki od okularów czarne i grube,lekko skośne. Żadne tam szkła wiszące w powietrzu, solidne oprawki za którymi mozna sie schować.
Pierscionek, delikatny kwiatek na środkowym palcu;) Obrączka cienka, bez znaków szczególnych.
I teraz wydaje mi sie, ze miałas krótkie niepomalowane paznokcie. Natomiast paznokcie u nóg pomalowane na ciemny szarozielony.
No to bij;)
 
Nie o iui!
Droga Genna miała krótka spódniczkę ecru, z grubego dość sztywnego materiału. Do tego bluzeczka z krótkim rękawem. Powiedzmy, ze jedwabna z malowanymi na niej kolorowymi kwiatami. Do spódniczki był pasek zoltypomarancz. Sandalki płaskie z paseczkiem, w cielistym kolorze. Wydaje mi sie, ze paznokcie u nóg nie pomalowane...wydaje mi sie.
Zolta skórzana (struktura wężowa)bransoletka ze złotym szerokim zacięciem, była też w poprzek nazwa firmy, ale nie zapamietalam. Zdaje mi sie na M. Zupełnie nie moge sobie przypomnieć biżuterii na palcach, bo odciągaly od ewentualnej na jaskrawo żółto pomalowane paznokcie.
 
Oj kobietki az Wam zazdroszczę tego spotkania:) Wspolne tematy no i grono osób które borykają się z tym samym. Mi jakos ciężko jestem słaba psychicznie;( Wczoraj byłam u mamy na imieninkach i przy stole nie wytrzymałam i wybuchnęłam płaczem:( co chwile dudlam...: coraz trudniej przechodzę niepowodzenia :zawstydzona/y: Dosłownie wysiadam.

Agawa tak sobie czytam i nie kumam;) miałaś stymulacje, punkcje a transfer? c\y udało się naturalnie?:)
 
Nie o iui!
Droga Kasik. Była na modny styl marynarsku. Granatowy- czerwona sukienka, bij zabij nie wiem jakiej firmy, bo metka nie wystawała;) Krótka, bo bestia ma długie nogi. I teraz dylemat znowu z paskiem,wydaje mi sie, ze był...
Do tego buty tommy hilfiger, na koturnie sznurkowej w kolorach granat-czerwień-biel. Na szyi drobny wisiorek,kwiatek lub punkcik po prostu.
Obraczka gruba( lokata kapitału;) z trzema diamencikami. Nie pamietam czy miałas inne pierścionki, znowu przez te czerwone szponiaste paznokcie.
Ale bransoletka złota D&G fredzlasta( znaczy dyndajaca) była.
 
reklama
Pole jestes niesamowita, ja az tyle szczegolow nie zapamietalam. Sprostowanie: DG to zegarek, nic szczegolnego, ma chyba z 12 lat i ostatnio szwankuje wiec czas na zmiane ;) W obraczce 7 brylancikow, nie 3 ;) Sukienka tez nic szczegolnego, kupiona na wyprzedazy w Monnari za 50% ;) Ja natomiast pamietam tylko Twoja biala bluzeczke, lekko przezroczysta i staniczek w kwiatki chyba? Paznokcie mialas pomalowane jasnym lakierem. Jakies gustowne i delikatne pierscionki na palcach, chyba 2 plus obraczka. Na szyi lancuszek z malym wisiorkiem, koloru srebrnego ale to pewnie biale zloto ;) i kolczyki z jakims wzorkiem, kwiatuszka lub czegos w tym stylu. A no i japonki chyba z jakimis kwiatkami. A co na dole! Chyba biale spodnie do pol lydki ale pewna nie jestem. U Smerfety zapamietalam jeszcze 2 bransoletki. Genna miala chyba sukienke ktora wygladala jak spodnica z bluzeczka.
 
Do góry