reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
reklama
hej....
U mnie sprawa sie rypła.....w pracy dostała @...:-(.Dziewczyny jestem załamana na maxa:(:(.....była to 3 iui i zarazem nasza ostatnia......i najgorsze jest to ze nie mamy planu co dalej??!!jestem w czarnej DUPIE!!!!!!!!!!!!!!!!:-(Nie wiem....po prostu nie wim co mam robić????co dalej??!!zero nadzieji już mam,po prostu ZERO!!!
 
Hope84 poryczałam się na maxa. kochana tak się cieszę no takiej właśnie wiadomości potrzebowałam.

mega spokojnej ciąży życzę





Kasica82 przytulam, pocieszam jak mogę. nie łam się. jest jeszcze ogrom możliwości. ochłoniesz pojedziesz na wizytę do dr i on wszytsko zaplanuje. będzie dobrze nie łam się kochana
 
Ostatnia edycja:
Hopie GRATULACJE mamusiu! Ja podczytuje wątki InVitrowe, dzisiaj bardzo szczęśliwy dzien! Dający duża nadzieje! Cudownej, szczęśliwej, bezproblemowej ciazy zycze!

Kasica - przykro mi Kochana. Przytulam!


A ja Byłam na wizycie. Weszłam w terminie, nie było opoznieńia. Dr zrobił USG, nie ma nic niepokojącego na jajnikach. Wiec zaczynamy od pierwszego dnia okresu - badania progesteronu i LH. Potem od 3 dc juz leki. W środę podgladanko znowu. Hura! Bardzo sie ciesze.
 
Hope kochana nie było mnie cały dzień a tu takie wieści :-) Tak bardzo się cieszę aż mi się łezka w oku zakręciła :zawstydzona/y: Czyli jednak się udaje, jak nie za pierwszym to za drugim albo trzecim lub czwartym razem ALE SIĘ UDAJE!!! Dajesz nadzieję takim jak ja. Dziękuję i gratuluję :tak::-):tak::-):tak:
Kasica przykro mi, wiem co czujesz :-( a na rządówkę się nie załapiesz? Jak długo się leczysz? Nie wiem jaki dokładnie jest u Was powód ale nawet jak nie zdiagnozowany to po 2 latach leczenia możesz się załapać na dofinansowanie rządowe in vitro, płacisz tylko za leki, czyli od 1500-3000 zł. za 3 pełne podejścia (w sumie może być ich aż 18). Jak potrzebujesz rady to śmiało pytaj, jestem w temacie a plan pozwala utrzymać się w pionie :tak::-)

Agaawa super, że jesteś już tak blisko :-)


Pole a my tym razem lecieliśmy z Michałem Milowiczem i było całkiem spokojnie. Sama drinki popijałam podczas lotu ale byłam grzeczna ;-):-D

Emenems to musiało być dawno temu bo już od kilku lat nie można wnosić płynów do samolotu a ogórki kiszone to chyba też płyn :confused:
 
Agaawa,,napisz mi proszę nr.do Opola tam gdzie Wy jezdzicie,i który lekarz cię prowadzi....napisz prosze mi to wszystko....
kasik,my leczymy sie 2,5 roku.Wsumie przyczyny zdiagnozowanej nie ma......wyniki w normie...w sumie nasienie meza,raz lepsze,raz gorsze,ale tragicznie z zołnierzami nie jest...więc niby wszystko ok...a jednak nie bo ciąży brak:(:(:(...nawet nie wiem we wrocławiu jakie kliniki mają dofinansowanie itd???Matko,nie mam pojęcia odczego zacząc itd...odechciewa mi sie już powoli wszystkiego!!!!!!!!!!!!!:-(
Powiem na "dzień dobry",że chcę in vitro za darmo??!jak to wogóle wyglada,jak pojedziemy(nawet nie mam pojęcia Gdzie??!!),to co mam mówic na dzien dobry??!!ja pierd....dziewczyny,ja jestem kompletnie załamana....rycze non stop,i tracę nadzieje.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kasica w takim razie powoli i po kolei. Na początek zbierz całą dokumentację leczenia z wszystkich gabinetów i klinik. Gdzie robiłaś IUI? Bo jeżeli w klinice niepłodności w której chciałabyś podchodzić do ivf a ma podpisaną umowę o refundację to tych dokumentów nie musisz, mają w systemie. Musisz wybrać klinikę która ma podpisaną umowę o refundacji, zapisać się na wizytę rejestrującą gdzie podpiszecie część papierów. Później wizyta kwalifikująca. Na nią musicie mieć świeże (nie strasze nie 3 miesiące) wyniki AMH, FSH i ogólne wyniki nasienia. NIC WIĘCEJ, jeżeli lekarz chce coś jeszcze to naciąga na kasę. Wszystkie inne wyniki będzie miała za free po podpisaniu umowy. W niektórych klinikach nie ma kolejek a w innych są ogromne. W zależności od Twojego AMH musisz mieć przygotowane pieniądze na pierwszą stymulację, przy wysokim AMH około 1500 zł. a przy niskim nawet do 3500 zł. ale to już przy takim jak ja czyli 0,79. Mam nadzieję, że trochę pomogłam. Pytaj śmiało :tak:
 
Do góry