reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Genna my byliśmy u dr Czecha w Gamecie, jechaliśmy tam żeby nam określił czy warto robić jeszcze IUI czy już ivf...patrząc na nasze wyniki stwierdził że warto zrobić jeszcze max. 2 IUI, ale nie miał jeszcze wyników mojego AMH...wyniki odebrałam po wizycie, ponieważ AMH było słabe zdecydowaliśmy się na ivf, ale ja od początku ivf chciałam w Bocianie, dlatego zrezygnowaliśmy z Gamety, ale ogólnie polecam dr Cz., konkretny lekarz, od razu skierował emka na badania genetyczne- zeby znależć przyczynę słabych plemników, ja wiem tylko że nie warto do Invickty jechać do Gdańska, ma opinie fabryki, ale Invimed jak najbardziej...
Kasik36 zadowolona jesteś z Invicty? Dziewczyny na wątku ivf narzekały że są traktowane schematycznie
 
reklama
dzięki pełna , u mnie taka sama sytuacja, ja za 9 dni odbieram wyniki AMH , ale też właśnie chcemy się upewnić czy iui wystarczy, jak na razie nie, no ale zobaczymy co powie, musze ładnie przygotować wszystkie papiery .
smerfeta, kasik , wiem ale ja gdynie i gdańsk jak jedno traktuje :)
 
Blue: proszę sie nie załamywać, skoro sie zaplodnily to juz cos sie ruszyło!!:) ja wierze w twoje komoreczki:) moze potrzebują czasu!!:) zobaczysz:**** uda sie!!:)

Dziewczyny: no byłam zgrabna bardzo i daze do tego zeby znowu mieć taka figurę, no i mam nadzieje ze mi sie uda:(
 
pełna mam pytanie odnośnie badań twojego m?
czy w końcu zrobił te dodatkowe badania genetyczne? ja chcę umówić mojego do androloga ale nie jest to takie proste bo nie mogę znaleźć:-(
 
Genna ja tylko nie polecam gdańskiej Invicty, mam kiepskie doświadczenia i od razu tam czuć w powietrzu kasa...kasa...kasa...
O Gamecie słyszałam od koleżanek same pozytywne opinie;)

Oj Dagna i po co Ci ta figura? Za chwile będziesz w ciazy i będziesz beczki przypominala:rofl2:
 
Cześć dziewczyny,

Dobrze pamiętałyście, dzisiaj miałam punkcję - pobrali mi 14 komórek z czego 13 jest w miarę, ale na razie nic więcej nie chcieli mówić. Nasienie dobre, ale wszystko wyjdzie w praniu. Musimy czekać.
 
Jane , tak zrobił te genetyczne, bo wtedy jeszcze nie byliśmy w ciąży jak go zapisałam do poradni genetycznej...on robił kariotypy, CFTR, AZS (chyba tak to się nazywało), potem wyskoczyła ciąża, a potem odebraliśmy wyniki tych badań, na szczęście wyszły ok...więc w dalszym ciągu nie wiemy czemu on ma takie słabe nasienie, nigdy nie palił, pije tylko od okazji, odżywiamy się dość zdrowo, a plemniki do bani...
ciężko znależć dobrego androloga, a jakie twój ma wyniki nasienia? czy jeszcze nie robił w ogóle badań?

Ewis to super wieści, 13 będzie szczęśliwa :-D to trzymamy kciuki i czekamy na dalsze wieści
 
reklama
Pełna, też się cieszę, że mają na mnie oko, tylko czemu nie da się tego wszystkiego przyspieszyć?
Ewis, trzymam kciuki, żeby się teraz na szkiełku szaleństwa działy &&&
 
Do góry