reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Pole witaj:) Gratuluje!!! bliźniaczków:) muszę poczytać Twoje wpisy żeby dowiedzieć sie więcej;) Fajnie że się udało. Trzymam kciuki oby wszystko było oki:)
 
reklama
Pole a nie mowila,ze beda blizniaki :-):-):-):-):-) Wielkie ogromne gratulacje, usciski wirutalne :*
 
U mnie @ sie skonczyla....ten miesiac przerwy mam i koniec definitywnie z IUI choc zostalo mi jeszcze jedno skierowanie, z ktorego nie skorzystam...wizyte mam w drugiej polowie czerwca u prof z Bialegostoku, takze ostatnia mozliwosc dla mnie bycia matka jest tam :-)

Chcialabym odswiezyc swoje badania zeby miec na wizyte aktualne. AMH robi sie w koncu w jakims konkretnym dniu cyklu? Zamierzam je zrobic w przyszlym mc kosztuje u mnie 180zl i czeka sie na wyznik do 14dni.



Kochane wiem,ze temat sie juz powtarza ale jak tkoras bedzie miala chwile napiszscie w jakim dc i jakie hormony robi :-)
 
A może pomożecie co o tym myśleć...w poniedziałek miałam IUI a od wtorku bolą mnie już piersi. Zawsze bolą mnie od połowy cyklu i zawsze zwiastuje to @. Po pierwszej iui też na drugi dzień zaczeły boleć mnie piersi i oczywiście nici. Dodam tylko że nie biorę żadnych lekarst typu luteina, duphaston. Co to jest że one bolą? przez ten ból mam już złe przeczucia co do skutecznosci poniedziałkowej iui:(
 
Enni kochana te Twoje bolace p[iersi wcale nie musza oznaczac,ze sie Twoja IUI nie udala....poza tym jest zdecydowanie za szybko aby mowic juz o rezultatach....pamietaj,ze zarodek moze sie zagniezdzac w macicy nawet do 13dni wiec jest jeszcze duzo czasu....nie sugeruj sie tymi bolacymi piersiami bo na objawy jakie kolwiek zdecydowanie za szybko....:-):-):-) objaw @ moze byc taki sam jak objaw ciazy...trzymam kciuki &&&&&
 
Cześć dziewczynki :-)

Pole gratuluję, cieszę się razem z Tobą. Teraz masz nowe ikony do celebrowania? Nie martw się na zapas, jesteś pod ścisłą kontrolą lekarzy i to jest najważniejsze. Oni wiedzą co robią, musisz im zaufać. Komu jak komu ale Tobie musi się udać, limit nieszczęść wyczerpałaś już do końca życia :-)

Dagna91 lepiej zrób betę przed odstawieniem luteiny bo w przypadku ewentualnej ciąży może zaszkodzić. Mi zawsze lekarz każe brać luteinę 3 dni po IUI przez 10 dni, zrobić betę i wówczas odstawić.

Hope84 mi gin mówił, że AMH można zrobić o każdej porze dnia i nocy, w każdym dniu cyklu. Podobno jest niezmienne, zarówno nie ważne czy na czczo czy nie więc można zrobić w każdej chwili, z marszu.

Yoanna82 a jaki masz wynik LH? Żeby sprawdzić przybliżone AMH podziel LH przez FSH. Norma jest powyżej 1,4.

Enni
wyluzuj, ja wiem, że łatwo powiedzieć, najgorsze jest to czekanie ale ja przy trzeciej IUI już mniej się stresuję. Musimy spokojnie przeczekać jeszcze conajmniej 10 dni.
 
Ostatnia edycja:
News:
"37 klinik zgłosiło się do rządowego programu dofinansowania in vitro. - Mam nadzieję, że wybierzemy najlepszych z najlepszych, którzy przeprowadzają procedury w standardach europejskich - powiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej Bartosz Arłukowicz, minister zdrowia."

Enni a tak normalnie nie bolały Cię piersi? mnie zawsze bolą w drugiej fazie cyklu. Może coś na stymulację brałaś?

Dziewczyny ja AMH miałam robić na początku cyklu (2 - 4 dc). Generalnie na dzień dobry lekarz określił co mam zrobić i kiedy, więc wtedy nawet nie wiedziałam co to AMH :-p Robiłam wtedy: AMH, LH, FSH, TSH, FT4, E2, PRG, PRL. Wszystko robiłam razem na czczo, bo PRL należy robić na czczo
 
Dziewczyny dziękuje, ale panie Joanna i Hope to chyba chcą od czasu do czasu w opiekunki moich dzieciow sie pobawić skoro tak lubią bliźniaki;)
Choc Smerfeta bój sie, bo do Ciebie mam najbliżej:rofl2:

Ale powiem Wam, ze mina M bezcenna, w skrócie to chyba pozował do tej ikonki ":szok:"
On chyba jednak nie moze uwierzyć, ze z jednej ciazy moze być dwoje dzieci:)))))
A jeszcze mnie ciagle pyta czy one mogą sie jeszcze podzielić....więc mu mowie, ze czasem tak sie zdarza jak sie ciężarną zdenerwuje to....
W sumie Go lekarka zestresowala, bo opowiadała jak podali jeden zarodek, ktory sie na trzy podzielił:)

To czytam i widze, ze będziemy mieć 4 invitrowki i to prawie w jednakowym czasie;) Jedne fluidki dla Was &&&&
Drugie dla walczących z iui &&&&&

Blue królik??? Na łeb upadlas chyba...jak Ty sie z tym całym majdanem obrobisz jak za chwile dziecko/dziecki w drodze...jak juz tak Ci zależało na gryzoniu to bym zrobiła adopcję ze wskazaniem na chomika...
 
reklama
Pole gratulacje!!!! Pięknie - bliźniaki !!! Zazdroszczę ale tak pozytywnie :-):tak::-D
Hope ja do Gamety robiłam takie badania :

2-4dc : AMH, FSH, LH, estradiol, testosteron ( nie trzeba być na czczo)
obojętnie w jakim dniu cyklu: TSH 3 generacja, FT4, pc/anty-TPO, DHEA-S ( rano i na czczo)
7 dni po owulacji : prolaktyna, progesteron
chociaż prolaktyne obojętnie kiedy się robi
 
Ostatnia edycja:
Do góry