reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
A ja bym, Pole, nie miała nic przeciwko temu. Tylko nie wiem jak Twoje dziecka, bo mnie się generalnie dzieci boją :crazy: Zawsze jakoś na mojego M. reagują (u)śmiechem, a na mnie w najlepszym razie obojętnością.
Mam nadzieję, że przynajmniej z naszym tak nie będzie :-D
Ja zawsze się dziwiłam ludziom, którzy mówili "podwójne szczęście" i uważałam, że to masakra, a teraz taki dwupak to chętnie bym przyjęła :-D
 
reklama
Pole, a Ty w końcu w Gdańsku czy w Wawie przesiadujesz? :-) A teraz to już możesz wpadać bo krzaki bzu i tak mi już ktoś oberwał :wściekła/y: i jak załatwisz wózek bliźniakowy z wielkimi kołami to dawaj bliźniaki :tak: będą miały jazdę terenową po łąkach ;-)

Pełna ja przecież w tej samej gamecie jestem ale widzę po Twoim wpisie, że do ivf będą chcieli ciut więcej badań
 
pole gratulacje!!!!!! ale super !!!!! bliźniaki!!!!!!!!!!

sorki ale na więcej nie mam czasu... w pracy młyn a po południu spotkanie z dziwwczynami:tak::tak:
 
News:
"37 klinik zgłosiło się do rządowego programu dofinansowania in vitro. - Mam nadzieję, że wybierzemy najlepszych z najlepszych, którzy przeprowadzają procedury w standardach europejskich - powiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej Bartosz Arłukowicz, minister zdrowia."

Smerfeta, jakbyś trafiła na info jakie kliniki to wrzuć ;-)
 
Smerfeta dr Czech nawet kazał emkowi zrobić kariotypy przed IUI :szok: ze względu na jego słabe nasienie, a zwykle kariotypy robi się przed ivf albo po nie udanym ivf, on nas chyba tym wszystkim tak wystraszył, że ze strachu naturalsa zaliczyliśmy jeszcze przed poznaniem kariotypów emka :eek:
 
Smerfeta dr Czech nawet kazał emkowi zrobić kariotypy przed IUI :szok: ze względu na jego słabe nasienie, a zwykle kariotypy robi się przed ivf albo po nie udanym ivf, on nas chyba tym wszystkim tak wystraszył, że ze strachu naturalsa zaliczyliśmy jeszcze przed poznaniem kariotypów emka :eek:

kurka, a ja do niego tyle ostatnio chodzę a mimo to nie chce nas skutecznie zastraszyć :confused2: ;-)

Yoanna, klinik nie podali
 
Hoppe84, Smerfeta właśnie w tym problem że zawsze bolą mnie od połowy cyklu, zaraz po owulacji i zawsze dostaję @. Dlatego wydaj mi się że pewnie ten progesteron sie podniósł co hamuje owulacje... ja już sie gubie w tym wszystkim:))
 
Enni, ja nie wiem... ale zdecydowanie jest za wcześnie, żeby to jako jakieś objawy za/przeciw traktować.
A na podglądanie jutro idziesz?

Jeszcze dziewczyny, mam jedno pytanie odnośnie tego cholernego AMH, mogę je robić bez względu na to, czy jestem stymulowana czy nie?
 
Ostatnia edycja:
Enni wrzuć na luz, skoro zawsze Cię bolą to czy na @ czy na ciążę też będą Cię bolały :-)

Yoanna82 wydaje mi się, że stymulacja nie ma znaczenia przy badaniu AMH bo ja akurat byłam stymulowana przed badaniem. Podobno akurat tego wyniku nic nie zaburza.
 
reklama
Do góry