reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dzięki 🥰🥰 choć z jednej strony cieszę się i nakrecam, z drugiej próbuje jakos z dystansem podchodzić ale ciężko póki jeszcze nic pewnego 😊
Ok czyli Ty masz w czopkach, ja mam w tabletkach Duphaston 😉
Właśnie wczoraj się zastanawiałam czy nie za szybko w odstawkę idzie? Czy jeśli jest ciąża to organizm już sam go wystarczająco wytwarza żeby utrzymać ciążę?
Lekarz mi mówił, że jeśli beta potwierdzi ciążę to trzeba brać dalej progesteron :)
 
Lekarz mi mówił, że jeśli beta potwierdzi ciążę to trzeba brać dalej progesteron :)
To ciekawe dlaczego ja mam progesteron tylko do dziś, a pierwotnie test lekarka kazała robić dopiero w środę czyli byłaby pauza 🤔 tak powinno być?
Ta pauza pewnie w razie braku ciąży żeby mogła się pojawić miesiączka, tak?
 
Dzięki 🥰🥰 choć z jednej strony cieszę się i nakrecam, z drugiej próbuje jakos z dystansem podchodzić ale ciężko póki jeszcze nic pewnego 😊
Ok czyli Ty masz w czopkach, ja mam w tabletkach Duphaston 😉
Właśnie wczoraj się zastanawiałam czy nie za szybko w odstawkę idzie? Czy jeśli jest ciąża to organizm już sam go wystarczająco wytwarza żeby utrzymać ciążę?
O tym pewnie zadecyduje lekarz na pierwszym USG, 5-6 tydzień bo wcześniej to tyle że na kartkę z beta spojrzy bo " w tobie" nic nie widać jeszcze, tam nic nie ma 😅
 
To ciekawe dlaczego ja mam progesteron tylko do dziś, a pierwotnie test lekarka kazała robić dopiero w środę czyli byłaby pauza 🤔 tak powinno być?
Ta pauza pewnie w razie braku ciąży żeby mogła się pojawić miesiączka, tak?
Bo każdy ma inaczej. Niektóre q ogóle nie biorą progesteronu tylko sama suplementację a inne są obstawione lekami po szyję.
 
Bo każdy ma inaczej. Niektóre q ogóle nie biorą progesteronu tylko sama suplementację a inne są obstawione lekami po szyję.
Akurat z tego progesteronu sie cieszę bo już po 1 cyklu brania do pierwszej iui miałam dużo lepsze endometrium w tym drugim podejściu, właściwie nigdy nie miałam tak ładnego więc to nie może być przypadek 😄
 
reklama
Dzięki 🥰🥰 choć z jednej strony cieszę się i nakrecam, z drugiej próbuje jakos z dystansem podchodzić ale ciężko póki jeszcze nic pewnego 😊
Ok czyli Ty masz w czopkach, ja mam w tabletkach Duphaston 😉
Właśnie wczoraj się zastanawiałam czy nie za szybko w odstawkę idzie? Czy jeśli jest ciąża to organizm już sam go wystarczająco wytwarza żeby utrzymać ciążę?
Na cyklu naturalnym tak, chociaż czasem mogą byc niedobory. Na sztucznym początkowo trzeba normować lekami, chyba do momentu aż funkcje przejmie lozysko. O ile dobrze pamiętam:)
 
Do góry