reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
To widzę , że ciąża rozkręca się z objawami ☺️ W drugim trymestrze powinny powoli odpuszać mdłości ale wiadomo każda kobieta inaczej przechodzi ciążę i nie ma co porównywać. Oj pewnie dziewczyny to potwierdzą, ze spokojnym to już się nigdy nie będzie 🙈 Ale w ciąży spokój najważniejszy i jego Ci życzę 😘 Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę ✊✊❤️ Na pewno jest pięknie ☺️
Oj tak, pożegnaj się ze spokojem na zawsze 🙈
 
Wszystko jest dobrze 🥰 dzidzia ma 2,5 cm według usg 9+1 według OM 9+3 😁 piękny widok 🥰 taki mały człowieczek ❤️😍
 

Załączniki

  • IMG_20221020_133724.jpg
    IMG_20221020_133724.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 46
Teoretycznie nie można faktycznie. Kurcze chociaż na 3 sekundy mógł Ci dać posłuchać 😏 Ale najważniejsze, że wszystko pięknie, a co się odwlecze to… 🙂
Trudno poczekam sobie 😁 za to widziałam jak się rusza mała kruszynka cudowny widok bo tym razem już było widać konkretnie główkę brzuszek nóżki rączki 😍 aż trudno uwierzyć że takie cudo mam w brzuchu 🥰
Jak poczuje pierwsze ruchy to już wogole będzie magia 😍
 
Trudno poczekam sobie 😁 za to widziałam jak się rusza mała kruszynka cudowny widok bo tym razem już było widać konkretnie główkę brzuszek nóżki rączki 😍 aż trudno uwierzyć że takie cudo mam w brzuchu 🥰
Jak poczuje pierwsze ruchy to już wogole będzie magia 😍
Oj to na pewno. Na początku to piękne uczucie, a później jak się rozbryka to boliiiii że się spać nie da. Ale i tak Co tego bardzo życzę 😁
 
reklama
Do góry