reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Haha też właśnie o tym myślałam że jak w naszym pokoju Mały będzie spał w łóżeczku to już tak inaczej będzie jak kiedyś 😂
seks od kiedy pojawiają się dzieci jest inny 😂 na pewno szybki. Kiedyś pamietam akcje - mały spał w swoim pokoju a my w trakcie gry wstępnej…a on zaczął płakać. No trzeba było do niego isc i znowu ululac 😂😂😂 wróciłam i można było dokończyć co zaczęliśmy 😂😂😂
 
seks od kiedy pojawiają się dzieci jest inny 😂 na pewno szybki. Kiedyś pamietam akcje - mały spał w swoim pokoju a my w trakcie gry wstępnej…a on zaczął płakać. No trzeba było do niego isc i znowu ululac 😂😂😂 wróciłam i można było dokończyć co zaczęliśmy 😂😂😂
No już po urodzeniu dziecka pewnie wszystko jest inne , także wszystko przede mną ☺️
 
Super wieści Kochana! Staś jest dzielny, jak Mama [emoji16]
[emoji3590] Jestem po, wszystko w jak najlepszym porządku, Staś tak szaleje w brzuchu że kilka razy podczas USG zmienił położenie [emoji85] widziałam jak dusi go czkawka [emoji23][emoji7][emoji7] waży blisko 700g więc wszystko pięknie [emoji8][emoji8][emoji1768] na szczęście [emoji120][emoji3590]
 
Drogie mamy mam jeszcze do Was pytanko ☺️ Robię właśnie listę do apteki chciałam się zapytać czy kupowaliście probiotyk dla dziecka np. Dicoflor w kroplach ? Czy w ogóle podajcie jak to wygląda?Może jeszcze napiszcie co oprócz soli fizjologicznej, soli morskiej, gazików, octenisept, syrop i czopki przeciwgorączkowe, Wit.D chociaż tą pewnie kupię jak dopiero będziemy wychodzić ze szpitala , aspirator do nosa,termometra, tych wszystkich pielęgnacyjnych preparatów jest potrzebne albo sprawdziło się u Was ? Nie wiem czy wszystko mam na liście 🤔
 
Podczytuję Wasze ostatnie komentarze, które są już bardziej w klimacie "wygrana walka po inseminacji" ;-) , i łza się w oku kręci... Mam nadzieję, że kiedyś będę na takim etapie - jak na razie druga inseminacja zapowiada się na kolejną porażkę, więc... nie będzie to natychmiast. Ale to wspaniałe, że tak wielu osobom się udaje!
 
Podczytuję Wasze ostatnie komentarze, które są już bardziej w klimacie "wygrana walka po inseminacji" ;-) , i łza się w oku kręci... Mam nadzieję, że kiedyś będę na takim etapie - jak na razie druga inseminacja zapowiada się na kolejną porażkę, więc... nie będzie to natychmiast. Ale to wspaniałe, że tak wielu osobom się udaje!
Przykro mi 😔 ale walcz do końca bo warto ! Na pewno Wam się uda mocno w to wierzę i trzymam kciuki ✊✊ Pamiętaj po burzy zawsze wychodzi słońce 🤗
 
Podczytuję Wasze ostatnie komentarze, które są już bardziej w klimacie "wygrana walka po inseminacji" ;-) , i łza się w oku kręci... Mam nadzieję, że kiedyś będę na takim etapie - jak na razie druga inseminacja zapowiada się na kolejną porażkę, więc... nie będzie to natychmiast. Ale to wspaniałe, że tak wielu osobom się udaje!
Niestety, ale większość jest po wygranej walce po in vitro. Jednak niektórym udaje się też po iui czego Tobie życzę❤
 
Drogie mamy mam jeszcze do Was pytanko ☺️ Robię właśnie listę do apteki chciałam się zapytać czy kupowaliście probiotyk dla dziecka np. Dicoflor w kroplach ? Czy w ogóle podajcie jak to wygląda?Może jeszcze napiszcie co oprócz soli fizjologicznej, soli morskiej, gazików, octenisept, syrop i czopki przeciwgorączkowe, Wit.D chociaż tą pewnie kupię jak dopiero będziemy wychodzić ze szpitala , aspirator do nosa,termometra, tych wszystkich pielęgnacyjnych preparatów jest potrzebne albo sprawdziło się u Was ? Nie wiem czy wszystko mam na
Ja mam witaminę K i D i Przeciwgorączkowy mam paracetamol w syropie. W Holandii nie uzywa się nic do pępuszka, dba się tylko o to żeby był suchy, no i chyba to działa, bo po niecałych 2 tygodniach odpadł, a pamiętam, że przy pierwszym jakoś długo to trwało.
 
reklama
Ja mam witaminę K i D i Przeciwgorączkowy mam paracetamol w syropie. W Holandii nie uzywa się nic do pępuszka, dba się tylko o to żeby był suchy, no i chyba to działa, bo po niecałych 2 tygodniach odpadł, a pamiętam, że przy pierwszym jakoś długo to trwało.
Aha dziękuję ☺️ a jakiś probiotyk stosujesz ? Tak jak w poście wspomniałam . Jakieś krople na kolki kupić prędzej ?
 
Do góry