reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Cześć Dziewczyny:-) jeśli można to też dołączę. Staramy się od 2015 roku, jesteśmy po jednym in vitro, potem dwie inseminację, a teraz znowu in vitro. Mam do Was pytanie zaczęłam stymulację i ostatnio robiłam badania dla anestezjologa i TSH wyszło mi 3,2 , a w listopadzie było 2,2 (biorę euthyrox już kilka lat). A ginekolog powiedział , że to dobry wynik - natomiast anestezjolog zdziwiona. Więc mam do Was pytanie: co u Was w klinikach mówi się o TSH, jakie powinno być. Wcześniej mówiono mi, że poniżej 2, ale teraz lekarz mnie zaskoczył.
Mój lekarz od in vitro mówił że w ciąży tsh nie powinno przekraczać 2, 5. Przed stymulacją miałam 2,7 i dal mi lek na zbicie.
 
reklama
Cześć Dziewczyny:-) jeśli można to też dołączę. Staramy się od 2015 roku, jesteśmy po jednym in vitro, potem dwie inseminację, a teraz znowu in vitro. Mam do Was pytanie zaczęłam stymulację i ostatnio robiłam badania dla anestezjologa i TSH wyszło mi 3,2 , a w listopadzie było 2,2 (biorę euthyrox już kilka lat). A ginekolog powiedział , że to dobry wynik - natomiast anestezjolog zdziwiona. Więc mam do Was pytanie: co u Was w klinikach mówi się o TSH, jakie powinno być. Wcześniej mówiono mi, że poniżej 2, ale teraz lekarz mnie zaskoczył.
Hej, trzymam kciuki zeby sie udalo tym razem:) a mi zawsze lekarz mowil ze wlasnie ponizej 2 powinno byc, ale tak sobie pomyślałam moze przy stymulacji i punkcji nie ma to jakiegos wiekszego znaczenia i Ci zwiekszy dawke np po punkcji.. Hmm.. ale to takie moje rozmkminy tylko
 
Gdyby lekarz powiedział mi , że to za wysoki wynik to przecież sam mógłby zwiększyć mi dawkę euthyroxu, ale on powiedział, że według najnowszych wytycznych TSH dla kobiet w ciąży jest do 3,2
 
Cześć Dziewczyny:-) jeśli można to też dołączę. Staramy się od 2015 roku, jesteśmy po jednym in vitro, potem dwie inseminację, a teraz znowu in vitro. Mam do Was pytanie zaczęłam stymulację i ostatnio robiłam badania dla anestezjologa i TSH wyszło mi 3,2 , a w listopadzie było 2,2 (biorę euthyrox już kilka lat). A ginekolog powiedział , że to dobry wynik - natomiast anestezjolog zdziwiona. Więc mam do Was pytanie: co u Was w klinikach mówi się o TSH, jakie powinno być. Wcześniej mówiono mi, że poniżej 2, ale teraz lekarz mnie zaskoczył.
Mój mówi ze TSH dla In vitro nie ma znaczenia.
 
Gdyby lekarz powiedział mi , że to za wysoki wynik to przecież sam mógłby zwiększyć mi dawkę euthyroxu, ale on powiedział, że według najnowszych wytycznych TSH dla kobiet w ciąży jest do 3,2
Hej, może i dla kobiet w ciąży, chociaż pierwsze słyszę 😳 myśle, że dobrze skonsultować z endokrynologiem, jak dla mnie za wysokie to TSH
 
Hej, najlepiej oznaczać Tsh z ft4, bo wtedy jest najbardziej miarodajne. Jak ja się staralam o dziecko, to moja endo mówiła, że TSH najlepiej w okolicach 1, jak już zaszłam to zasugerowała wynik w granicy 2-2,5 na 1 trymestr i teraz mam zwiększona dawkę. Natomiast moja Dokror z kliniki, aż tak się na tym TSH nie skupia i twierdzi, że przychodzą do niej kobiety w zdrowej ciazy z TSH 70. Ja osobiście wolę tego pilnować.
Cześć Dziewczyny:-) jeśli można to też dołączę. Staramy się od 2015 roku, jesteśmy po jednym in vitro, potem dwie inseminację, a teraz znowu in vitro. Mam do Was pytanie zaczęłam stymulację i ostatnio robiłam badania dla anestezjologa i TSH wyszło mi 3,2 , a w listopadzie było 2,2 (biorę euthyrox już kilka lat). A ginekolog powiedział , że to dobry wynik - natomiast anestezjolog zdziwiona. Więc mam do Was pytanie: co u Was w klinikach mówi się o TSH, jakie powinno być. Wcześniej mówiono mi, że poniżej 2, ale teraz lekarz mnie zaskoczył.
 
Moja endo podała mi też ostatnio widelki do 3.11, ale przy wyniku 2.85 w 1 trymestrze zwiększyła mi dawkę.
Gdyby lekarz powiedział mi , że to za wysoki wynik to przecież sam mógłby zwiększyć mi dawkę euthyroxu, ale on powiedział, że według najnowszych wytycznych TSH dla kobiet w ciąży jest do 3,2
 
reklama
Do góry