reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
W razie jakby pojawiło się coś więcej, dołóż dawkę lekow i się połóż. Moja Doktor tak mi kazała, jak dostałam krwawienia, mowila, że tylko tak mogę pomóc, reszta siła wyższa.. ale wierzę że Tobie to nie będzie potrzebne [emoji8]
Mam cyclogest 400, 3x1 plus duphaston 3x1
 
reklama
Na spokojnie, odpoczywaj teraz ile sie da, jeszcze nie ma powodów do zmartwień![emoji6]
Teraz nie wiem, ostatnio jak badalam to bylo ok 13- jeszcze przed wizyta. nie zwiekszal mi wtedy lekow mowil ze jest ok wiec nie wiem...

Odpiaal mi lekarz na smsa. Ze "mam brac dalej leki i odpoczywac" ehhh i nic wiecej
 
W razie jakby pojawiło się coś więcej, dołóż dawkę lekow i się połóż. Moja Doktor tak mi kazała, jak dostałam krwawienia, mowila, że tylko tak mogę pomóc, reszta siła wyższa.. ale wierzę że Tobie to nie będzie potrzebne [emoji8]
Też jestem tego zdania, dołóż dupka i odpoczywaj :*
 
Moja jest dość zapobiegawcza, nie bez powodu leze juz 6 tydzien.. ale mam nadzieję, że jutro mi odpuści [emoji3059]
Ja w zasadzie od października też większość czasu spędzam na leżeniu.. przechadzam się po domu, jak jadę do rodziców to też poleguje. Nawet gotowaniem, praniem, sprzataniem zajmuje się mąż, ja tylko pomagam 🤗 ale zrobię wszystko by dzidzia miała się dobrze 😍🙏
 
Ja to samo, teraz byłam 2 tygodnie z mężem w delegacji i wszystko pod nos. Jednak mi już brakuje normalnego funkcjonowania i zostanę sama więc mam nadzieję, że będę mogła się spionizowac i wrócić do normalności:)
Ja w zasadzie od października też większość czasu spędzam na leżeniu.. przechadzam się po domu, jak jadę do rodziców to też poleguje. Nawet gotowaniem, praniem, sprzataniem zajmuje się mąż, ja tylko pomagam [emoji847] ale zrobię wszystko by dzidzia miała się dobrze [emoji7][emoji120]
 
Ja to samo, teraz byłam 2 tygodnie z mężem w delegacji i wszystko pod nos. Jednak mi już brakuje normalnego funkcjonowania i zostanę sama więc mam nadzieję, że będę mogła się spionizowac i wrócić do normalności:)
Delikatnie musimy bo takie leżenie podobno też nie jest dobre.. :) damy radę!!!
 
No to prawda, przed ciaza byłam dość aktywna, wiec to lezonko i jedzonko to tak nie ułatwia[emoji28][emoji28]
Mam nadzieje, że jutro będzie wszystko ok, bo już na mnie w pracy czekają.. [emoji848][emoji849]
Delikatnie musimy bo takie leżenie podobno też nie jest dobre.. :) damy radę!!!
 
reklama
Do góry