reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Trzymam kciuki żeby było dobrze wszystko ✊🏻😘 chodzisz do pracy? Czy poszłaś na L4?
Ja dziwnie tym razem jestem jakaś niespokojna, 2 dni po transferze twierdziłam ze się niw udało, bo nie mam mdłości i innych objawów … teraz trochę popukałam się w głowę, żeby się ogarnąć. Godziny snu mi się pozmieniały. Zasypiam o 20 a o 4 mam wielkie oczy i koniec spania 🙈😂
2 dni po transferze i szukałaś objawów ciążowych ? :) wtedy to zarodek dopiero się zagmiezdza. Ja akurat to czułam. Mocne, krótkotrwałe ukłucie. Będzie dobrze, tym razem się uda :)
 
Tak, szukałam, tak zle już jest z moja głowa…
Takie trochę: zapomniał wół jak cielęciem był... doskonale to rozumiem. Ja to nawet po którejś iui miałam mdłości I wszystkie inne ciażowe objawy. Później po prostu nauczyłam się odróżniać objawy podsuwane przez mozg o tych prawdziwych. Teraz dziwnie się, że można szukać objawów 2 dpt, a sama zapewne szukałam ich u siebie parę godzin po transferze😅
 
Oo to pieknych okrągłych i jakościowych pęcherzyków ✊🏻
Nie wiem co jest prawda, a co iluzja, ale czasem lekko coś zakłuje i niedobrze mi od wczorajszego wieczoru, ale to pewnie stres…
Pierwsza beta w środę 🥺
Dziekuje,
A to szukanie objawow to jakia odruch bezwarunkowy...
Niby sie wie ze za wczesnie, ze rozne moga byc objawy lub w ogole a i tak sie doszukuje na sile😂
 
Trzymam kciuki żeby było dobrze wszystko ✊🏻😘 chodzisz do pracy? Czy poszłaś na L4?
Ja dziwnie tym razem jestem jakaś niespokojna, 2 dni po transferze twierdziłam ze się niw udało, bo nie mam mdłości i innych objawów … teraz trochę popukałam się w głowę, żeby się ogarnąć. Godziny snu mi się pozmieniały. Zasypiam o 20 a o 4 mam wielkie oczy i koniec spania 🙈😂
Dziękuję 😘
 
Ostatnia edycja:
reklama
Takie trochę: zapomniał wół jak cielęciem był... doskonale to rozumiem. Ja to nawet po którejś iui miałam mdłości I wszystkie inne ciażowe objawy. Później po prostu nauczyłam się odróżniać objawy podsuwane przez mozg o tych prawdziwych. Teraz dziwnie się, że można szukać objawów 2 dpt, a sama zapewne szukałam ich u siebie parę godzin po transferze😅
Haha, ale wiesz co jest najlepsze:
Moj mózg przed IUI lub transferem: Tym razem na spokojnie, czekam 14 dni na betę, nie doszukuje się i żyje normalnie.
Mój 1h po IUI lub transferze: 🤯🤪😵‍💫😵🥴😈👾🤖
 
Do góry