reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Dziewczyny, potrzebuje rady :)
W pon wieczorem wzielam ostatnia tabletke anty.
Do tej pory nie mam okresu... Zazwyczaj 3 dnia dostawalam po odstawieniu.
Wczoraj bol brzucha jak na okres dzisiaj tylko krew na papierze a ból minął... Nie wiem czy to traktowac jak okres. Czy jednak juz dzisiaj powinnam zaczac stymulacje, a jednak zastrzykow rano nie wzięłam..
Nie wyglada to jakby mialo sie rozkręcić...
Niby lekarz mowil ze taka zywa prawdziwa krew mam traktowac jako 1 dzien okresu ale miesiac temu tez mialam bardzo male krwawienie wiec juz sie pogubilam..
Boje sie ze za pozno lub za wczesnie zaczne zastrzyki brac...
 
Dziewczyny, potrzebuje rady :)
W pon wieczorem wzielam ostatnia tabletke anty.
Do tej pory nie mam okresu... Zazwyczaj 3 dnia dostawalam po odstawieniu.
Wczoraj bol brzucha jak na okres dzisiaj tylko krew na papierze a ból minął... Nie wiem czy to traktowac jak okres. Czy jednak juz dzisiaj powinnam zaczac stymulacje, a jednak zastrzykow rano nie wzięłam..
Nie wyglada to jakby mialo sie rozkręcić...
Niby lekarz mowil ze taka zywa prawdziwa krew mam traktowac jako 1 dzien okresu ale miesiac temu tez mialam bardzo male krwawienie wiec juz sie pogubilam..
Boje sie ze za pozno lub za wczesnie zaczne zastrzyki brac...
Trochę ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Mi mówiono tak jak Tobie, okres zaczyna się od żywej krwi. Ja np zawsze przed okresem mam plamienia. Dopiero w 2dc wiedziałam, że dzień poprzedni był tym pierwszym... na szczęście stymulacje zaczynałam właśnie 2dc. Ty najlepiej znasz swój organizm i wiesz jak to powinno wyglądać
 
Trochę ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Mi mówiono tak jak Tobie, okres zaczyna się od żywej krwi. Ja np zawsze przed okresem mam plamienia. Dopiero w 2dc wiedziałam, że dzień poprzedni był tym pierwszym... na szczęście stymulacje zaczynałam właśnie 2dc. Ty najlepiej znasz swój organizm i wiesz jak to powinno wyglądać
Wlasnie chyba nie znam tego mojego organizmu bo on wariuje 😂 dalej sie nie rozkreca krwawienie jest żywa krew ale ciągle tylko na papierze bo tak jej malo.. Kiedys pare lat temu po tabletkach mialam taki mikro okres wiec może dzisiaj mam 1 dzień... A od 1 dnia mialam te zastrzyki brac wiec chyba wezme je jutro nawet jak sie nie rozkręci
 
Wlasnie chyba nie znam tego mojego organizmu bo on wariuje 😂 dalej sie nie rozkreca krwawienie jest żywa krew ale ciągle tylko na papierze bo tak jej malo.. Kiedys pare lat temu po tabletkach mialam taki mikro okres wiec może dzisiaj mam 1 dzień... A od 1 dnia mialam te zastrzyki brac wiec chyba wezme je jutro nawet jak sie nie rozkręci
Chyba też bym tak zrobiła. Mnie to określanie 1dc bardziej stresowało niż punkcja 😏
 
reklama
Do góry