reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Hej dziewczyny,
Mam dylemat.. Znalazlam info ze moge skorzystac z dofinansowania 5 tys do in vitro w klinikach in victa, tyle ze w Warszawie a mieszkam w Krakowie.
Ale mimo 2 porazek inv jestem zadowolona z lekarza i kliniki do ktorej chodze teraz.. Nie wiem czy warto znowu zmieniac klinike, ale z 2 strony za chwile musze znowu poniesc koszt pelnej procedury ktora nie wiaodomo jak sie konczy a 5 tys to sporo, nawet po odliczeniu kosztow dojazu na monitoringi.
Nie wiem co robic...
Jest ktos z Was z tej kliniki i czy mozecie ewentualnie polecic lekarza jakiegos stamtad?
 
reklama
A to nie jest tak żeby skorzystać z dofinansowania musisz być zameldowana w wawie i mieszkać przynajmniej 2 lata?[emoji848]
Hej dziewczyny,
Mam dylemat.. Znalazlam info ze moge skorzystac z dofinansowania 5 tys do in vitro w klinikach in victa, tyle ze w Warszawie a mieszkam w Krakowie.
Ale mimo 2 porazek inv jestem zadowolona z lekarza i kliniki do ktorej chodze teraz.. Nie wiem czy warto znowu zmieniac klinike, ale z 2 strony za chwile musze znowu poniesc koszt pelnej procedury ktora nie wiaodomo jak sie konczy a 5 tys to sporo, nawet po odliczeniu kosztow dojazu na monitoringi.
Nie wiem co robic...
Jest ktos z Was z tej kliniki i czy mozecie ewentualnie polecic lekarza jakiegos stamtad?
 
Chyba tak, u nas jest dofinansowanie w Gdańsku, ale trzeba byc zameldowanym i rozliczać się w należącym do miasta Urzędzie Skarbowym.
Ja jestem z Trójmiasta, klinika w Gdyni, ale sam zabieg ivf w Gdańsku, a i tak nie mogę liczyć na dofinansowanie.
A to nie jest tak żeby skorzystać z dofinansowania musisz być zameldowana w wawie i mieszkać przynajmniej 2 lata?[emoji848]
 
No właśnie ja do ivf też podchodziłam w innym mieście niż jestem zameldowana i niestety z dofinansowania nie mogłam skorzystać bo nie spełniałam tych warunkow
Chyba tak, u nas jest dofinansowanie w Gdańsku, ale trzeba byc zameldowanym i rozliczać się w należącym do miasta Urzędzie Skarbowym.
Ja jestem z Trójmiasta, klinika w Gdyni, ale sam zabieg ivf w Gdańsku, a i tak nie mogę liczyć na dofinansowanie.
 
Hej dziewczyny,
Mam dylemat.. Znalazlam info ze moge skorzystac z dofinansowania 5 tys do in vitro w klinikach in victa, tyle ze w Warszawie a mieszkam w Krakowie.
Ale mimo 2 porazek inv jestem zadowolona z lekarza i kliniki do ktorej chodze teraz.. Nie wiem czy warto znowu zmieniac klinike, ale z 2 strony za chwile musze znowu poniesc koszt pelnej procedury ktora nie wiaodomo jak sie konczy a 5 tys to sporo, nawet po odliczeniu kosztow dojazu na monitoringi.
Nie wiem co robic...
Jest ktos z Was z tej kliniki i czy mozecie ewentualnie polecic lekarza jakiegos stamtad?
Ja korzystałam z dofinansowania w Gdańsku, ale jestem zameldowana i rozliczam się w Gdańsku i to był warunek :) musieliśmy dostarczyć pity
 
Hej dziewczyny,
Mam dylemat.. Znalazlam info ze moge skorzystac z dofinansowania 5 tys do in vitro w klinikach in victa, tyle ze w Warszawie a mieszkam w Krakowie.
Ale mimo 2 porazek inv jestem zadowolona z lekarza i kliniki do ktorej chodze teraz.. Nie wiem czy warto znowu zmieniac klinike, ale z 2 strony za chwile musze znowu poniesc koszt pelnej procedury ktora nie wiaodomo jak sie konczy a 5 tys to sporo, nawet po odliczeniu kosztow dojazu na monitoringi.
Nie wiem co robic...
Jest ktos z Was z tej kliniki i czy mozecie ewentualnie polecic lekarza jakiegos stamtad?

Ja niestety nie mogę znaleźć kliniki w wawie, która ma terminy bliższe niż październik przyszłego roku z dofinansowaniem, wiec będę wdzięczna za podrzucenie miejsca, gdzie może wpisaliby mnie na termin w tym roku. Spelniam wszystkie warunki, a i tak terminy takie, że mogą zabić. 😀
 
reklama
Do góry